Jump to content

Demo Fm 2010 - Primele Impresii


Mihai

  

123 members have voted

  1. 1. Dintre noutati, ce va place mai mult la FM 2010?

    • Tactical wizard
      19
    • Match engine-ul
      17
    • Noua interfata grafica
      13
    • Touchline instructions
      31
    • Backroom advice
      17
    • Altceva
      7
    • Statisticile de joc
      18


Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Am dat sa imi simuleze in FULL DETAIL meciurile din preliminariile pentru CM, zona euroeana. Si daca pana atunci jocul zbarnaia, cand a venit sambata meciurilor din preliminarii S-A MISCAT CA UN CUR. Cam 10 secunde pe meci. Pentru miercuri am scos optiunea si in 10 secunde simulase tot. Foarte imbunatatit.

Link to comment
Share on other sites

Fata de ce s-a scris pana acum, ar mai fi o observatie (scuze daca a mai fost totusi semnalata si nu am observat-o eu): ofsaidurile sunt semnalizate foarte tarziu. Un exemplu elocvent, dar nu singurul: atacantul (aflat in ofsaid) primeste mingea pe la mijlocul terenului, inainteaza pana in careu, dribleaza portarul si inscrie. Ofsaidul a fost semnalizat abia dupa ce mingea a intrat in poarta.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Wizardul ala tactic e gay rau de tot, cu tactica lui am terminat pe doi in italia dupa ce am pierdut doar cu Juve si am facut egal cu Inter, in rest am cam batut tot ce era contra-candidata la eventuale pozitii de finish. Total nerealist, parca am furat jocul, asa m-am simtit dupa ce am terminat... :(

Link to comment
Share on other sites

Am jucat si eu un tur cu Arsenal. Am incercat mai multe tactici (facute pe sistemul vechi), dar fara rezultate prea bune. Am incercat si tactica de anul trecut care mergea destul de bine, dar in zadar.

Vroiam sa intreb daca a avut cineva rezultate cu o tactica facuta pe sistemul vechi ca sa stiu daca se poate sau nu. Va multumesc anticipat. Nu prea mi-as dori sa imi fac tactica pe noul sistem...

Link to comment
Share on other sites

dap. normal ca ei au stricat treaba. asta este.

am mai observat ceva. nu stiu daca este bug dar daca vreau sa urmaresc numai comentariul fara 2D sau 3D, cand intru in joc imi apare direct modul 3D, si pana sa dau eu exit TV mode in minutul 2 deja ai mei dau gol. exact cand apas butonul de exit pac inscriu ai mei..s-a intamplat de vreo 5-6 ori treaba asta...oare asa atac bun sa am din minutul 1 dau gol asa de des?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy