Jump to content

Demo Fm 2010 - Primele Impresii


Mihai

  

123 members have voted

  1. 1. Dintre noutati, ce va place mai mult la FM 2010?

    • Tactical wizard
      19
    • Match engine-ul
      17
    • Noua interfata grafica
      13
    • Touchline instructions
      31
    • Backroom advice
      17
    • Altceva
      7
    • Statisticile de joc
      18


Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

pai da uitati-va in screenul pus de el pe forum, ca eu nici nu m-am uitat in jocul meu.. el zice ca nu este, dar apare in screenul cu care exemplifica..

Faci confuzie intre persoana care s-a plans ca nu il are pe Hagi si persoana care a dat citat si i-a atasat screen in care se vede Hagi.:popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Sa ne concentram pe motivul pentru care daca bifez unui jucator din axul central sa tina mingea, primesc toti din acel ax aceasta instructiune. Wtf, am un holding si un target care nu pot sa tina mingea pentru ca altfel vor face acelasi lucru si creativul si amcul...

Link to comment
Share on other sites

Sa ne concentram pe motivul pentru care daca bifez unui jucator din axul central sa tina mingea, primesc toti din acel ax aceasta instructiune. Wtf, am un holding si un target care nu pot sa tina mingea pentru ca altfel vor face acelasi lucru si creativul si amcul...

Si eu am aceasta problema. Joc 4-2-3-1 si daca ii bizez atacantului roam from position, dupa 5 secunde sau dupa ce intru in meci, el nu mai are bifata aceasta optiune. Trebuie sa o bifez din 5 in 5 secunde. Si la hold up the ball la fel. Mi se pare enervanta rau de tot. Nu mai am voie sa le dau jucatorilor libertate sau sa tina de minge? Si daca vreau sa dau la un amc roam from position...le da si la ceilalti 2 si la 5 minute daca verific..nu mai are nici unul :thumbdown:

Tactica e facuta dupa sistemul vechi.

Link to comment
Share on other sites

A aparut s review-ul pe Metacritic. Baietii se bazeaza pe mai multe review-uri ale siteurilor de specialitate si fac o medie inte ele. Sunt cam cei mai buni in review-uri/critics in Filme, Jocuri etc.

FM10 are o nota medie excelenta, 91/100.Puteti vedea si toate reviewurile dand un simplu click

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/footballmanager2010

Link to comment
Share on other sites

A aparut s review-ul pe Metacritic. Baietii se bazeaza pe mai multe review-uri ale siteurilor de specialitate si fac o medie inte ele. Sunt cam cei mai buni in review-uri/critics in Filme, Jocuri etc.

FM10 are o nota medie excelenta, 91/100.Puteti vedea si toate reviewurile dand un simplu click

http://www.metacriti...ballmanager2010

Da, neasteptat de bine, chiar si pe mine, care sunt vazut un "fan boy"(in sensul negativ) FM2010 de catre unii :)

O lista updatata tot timpul de review-uri gasim aici: http://community.sigames.com/showthread.php?t=157403

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy