Jump to content

Demo Fm 2010 - Primele Impresii


Mihai

  

123 members have voted

  1. 1. Dintre noutati, ce va place mai mult la FM 2010?

    • Tactical wizard
      19
    • Match engine-ul
      17
    • Noua interfata grafica
      13
    • Touchline instructions
      31
    • Backroom advice
      17
    • Altceva
      7
    • Statisticile de joc
      18


Recommended Posts

sa imi explice cineva cum fac ca fundasii mei sa ramana in spate :((((( innebunesc

chiar daca le dau sarcini ultradefensive mentality si tot urca

culmea e ca urca cand am 1-0

si ma trezesc ca scapa adversarii singuri de la jumatatea terenului

asa ceva nu se poate :((((((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

pai sa fim seriosi...sunt cu real madrid...si vreau sa il iau pe milner deoaerce cam greu pe partea stanga...si ofer 14 milioane...a refuzat clubul...sa zicem ok, poate pentru ca sunt real si sa ia mai multi bani pe mine...dar nu au vrut sa negocieze...apoi nici milner nu a zis ca e suparat pe antrenor ca nu il lasa sa plece...si milner nu e devotat echipei ca e de un an sau 2 la aston villa...deci care e faza?

Ne-ai innebunit cu problemele tale legate de sumele de transferuri. Pai cum sa ti-l dea cu 14 milioane de euro, daca ei l-au luat anul trecut cu 12 milioane de lire? Tu l-ai da? Tocmai de-aia nu e disperat sa plece, pentru ca e doar de un an acolo, daca era de 10 ani poate voia o schimbare.

Si de ce ai tu impresia ca orice jucator trebuie neaparat sa se supere pe antrenor daca a fost refuzata o oferta de la Real Madrid?

Link to comment
Share on other sites

oare pentru ca este extremly interested sa vina?...

ce am zis de transferuri a fost azi dimineata..asadar nu cred ca ti-am afectat existenta asa de tare si in plus nu te-a intrebat nimeni...

iar situatia financiara din joc cu ce sa o compar?cu cea de pe luna?tu ai gandit cand ai scris asa ceva?pai hai sa il facem si pe panin de nivelul lui lahm..si asa ce conteaza ce este in realitate?

si ca sa iti pun o intrebare mai la obiect...

manchester city de ce are o tona de bani chiar acum de vreun an in joc?oare pentru ca acum au venit arabii si baga bani?nuuu, aia de la fm anglia au pus o caruta de bani acolo ca nu aveau ce face...data viitoare cand imi pui intrebari tampite asteapta-te la raspunsuri directe

Link to comment
Share on other sites

oare pentru ca este extremly interested sa vina?...

ce am zis de transferuri a fost azi dimineata..asadar nu cred ca ti-am afectat existenta asa de tare si in plus nu te-a intrebat nimeni...

iar situatia financiara din joc cu ce sa o compar?cu cea de pe luna?tu ai gandit cand ai scris asa ceva?pai hai sa il facem si pe panin de nivelul lui lahm..si asa ce conteaza ce este in realitate?

si ca sa iti pun o intrebare mai la obiect...

manchester city de ce are o tona de bani chiar acum de vreun an in joc?oare pentru ca acum au venit arabii si baga bani?nuuu, aia de la fm anglia au pus o caruta de bani acolo ca nu aveau ce face...data viitoare cand imi pui intrebari tampite asteapta-te la raspunsuri directe

Mai baiete, tu nu esti sanatos la cap? Cu cine te certi acum? Voiam sa-ti arat faptul ca jocul e realist, ca nici in realitate nu l-ar lasa O'Neil sa plece pentru doar 14 milioane euro pe Milner si nici jucatorul nu ar intra in greva foamei daca nu accepta clubul propunerea Realului. Vrei sa-ti desenz o schema? Tu ce ai inteles, ce zici acolo de City, arabi si fm Anglia?

Link to comment
Share on other sites

care-i faza cu atatea cluburi care au datorii de achitat pe n-spe ani ? cluburi gen Inter, Liverpool , Man Utd, Chelsea ?

dar ce spui de real ca are datorii milioane de euroi. astia cred ca is achita datoriile doar dak il vand pe ronado care are clauza de reziliere 1miliard euroi

Link to comment
Share on other sites

baneaza-ma pana nu mai poti daca atata poti...faptul ca am raspuns unor intrebari sau unor afirmatii cel putin tampite nu iti da dreptul sa ma banezi...si nickul este underline nu subliniuta...eu nu m-am adresat tie cu iliuta sau altfel...aici se vede si lipsa ta de educatie...

si am impresia ca aici daca nu sunt unul dintre cei 4-5 muschetari sau atot-smecheri care sunteti voi si spun ceva pac banati...dar atatea mistouri pe care le fac unii de pe aici nu v-ati autosesizat nu?jalnic...acuma hop ban..da ala ca ma face prost ca ma iau dupa realitate si in joc?numai pentru acea afirmatie ar trebui sa il banati...baneaza-ma daca te simti mai implinit...prea multi frustrati pe blogurile astea

Link to comment
Share on other sites

nu tin cu u cluj...nici cu cfr...u cluj e un rahat apropo...iar cat despre puncte, si asa imi da iliuta baietelul ban...si daca tot e sa facem misto, baietel iliuta, la semnatura ta este un post al lui anahoret cum ca numai un retard ar mai sta pe blogul asta in 5 ani...iar la tine vad ca esti din 2004 inregistrat aici..au trecut 5 ani...cam de mult...

Link to comment
Share on other sites

am senzatia ca tu nu stii romana...eng. underline, rom. sub linie...nu sub liniuta..mai pune mana pe un dictionar...blog, forum...extraordinar...scuza-ma...

am senzatia ca tu nu stii romana...eng. underline, rom. sub linie...nu sub liniuta..mai pune mana pe un dictionar...blog, forum...extraordinar...scuza-ma...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

subliniuta va avea ocazia sa se planga de pretul lui radoi si sa se balbaie in posturi cu ocazia lansarii fm 2011. il asteptam cu nerabdare.

ps. ovi, mutete, va ocupati voi de ala cu injuraturile de pe topicul rapidului. mi-e lene acum sa mai caut postul...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy