Jump to content

BurticAndrey's Career


BurticAndrei

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Fabian Bordon - 1.600.000 in 48 luni - Newel's Old Boys

FabinBordnProfile_Attributes.png

Fatih Satir - 7.500.000 in 48 luni - Bayern Munchen

FatihSatirProfile_Attributes.png

Lucas Gerez - 4.800.000 in 48 luni - Boca Juniors

LucasGerezProfile_Attributes.png

Roberto Raffo - 5.250.000 in 48 luni - Politehnica Timisoara

RobertoRaffoProfile_Attributes.png

Lamine Sagna - 500.000 in 48 luni - Politehnica Timisoara

LamineSagnaProfile_Attributes.png

Pereira 4.700.000 in 48 luni - Politehnica Timisoara

PereiraProfile_Attributes.png

Nonso Oliseh (nu m-am putut abtine sa nu il cumpar) - 7.500.000 in 48 luni - Politehnica Timisoara

NonsoOlisehProfile_Attributes-1.png

Si am vandut 24 de jucatori in valoare de 24.813.000 (17 cash restul in rate) ... deci am reusit sa scot cam 1 milion pe jucator ... Sa continuam cu meciurile ...

FeyenoordvNACBredaSplitView.png

ADODenHaagvFeyenoordSplitView.png

VitessevFeyenoordSplitView-1.png

Urmeaza schimbarea staffului tehnica, prin care sper sa ajung la minim 4 stele pe fiecare categorie de antrenament.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

FeyenoordvRodaJCSplitView.png

FCDenBoschvFeyenoordSplitView.png

FeyenoordvSCCambuurSplitView.png

FeyenoordvNECSplitView.png

Din pacate, am pierdut finala cupei in fata lui Ajax :capu

AjaxvFeyenoordSplitView-1.png

VVVvFeyenoordSplitView.png

Final de sezon, acum va prezint statisticile lui ...

EredivisieInformation_Stages.png

EredivisieStats_TeamStats.png

EredivisieStats_PlayerStats.png

FeyenoordFeyenoord_Players.png

Nonso Oliseh s-a dovedit a fi un transfer reusit si in Liga 1 la Poli si acum in Eredivisie la Feyenoord

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Dupa plecarea mea, Iancu nu a stat prea mult pe ganduri si l-a adus pe Dan Petrescu! Alaturi de Petrescu a venit si "secundul" Edi Iordanescu.

FCTimioaraInformation_Staff.png

Rezultatele au aparut imediat ... primul loc detasat in Liga 1, cel mai bun atac si cea mai buna aparare :worship

RomanianFirstLeagueInformation_LeagueTable-2.png

Transferuri si lotul actual (am pus dunga rosie sa departajez transferurile mele de ale lui)

FCTimioaraTransfers_History-2.png

FCTimioaraFCTimioara_Players-1.png

Dupa terminarea sezonului in Olanda, am fost informat ca stadionul va fi marit cu 8.000 de locuri

AndreyBurticNews_Inbox-3.png

Am schimbat stafful tehnic (doar Dennis Haar si Patrick Lodewijks au ramas la club)

FeyenoordFeyenoord_Training.png

Uitati ce asistent manager mi-am gasit :faces

RicardoMonizProfile_Attributes.png

Uitati ce facilitati am gasit la Feyenoord :worship

FeyenoordInformation_Facilities.png

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Mersi pentru Moutinho. Nu ma intereseaza Leo Veloso ci Miguel Veloso.

s-a rezolvat! scz, era prea dimineata (pentru mine) doar ce ma trezisem :D cand am citit mesajul ...

Sa incepem sezonul 2014/2015. Obiectivele sunt urmatoarele:

- challenge title (in campionat)

- minim finala cupei

- grupele UCL

Pentru a-mi indeplini obiectivele, am primit la dispozitie 32 milioane pentru transferuri! Doar ca eu vreau in primul rand sa construiesc o echipa. Inca de la primele negocieri, m-am izbit de fel de fel de refuzuri din partea multor jucatori. Ma asteptam ca fiind in Olanda si la Feyenoord sa pot cumpara cam din orice campionate dar se pare ca reputatia campionatului si a clubului este doar cu foarte putin peste Romania si implicit Poli. Am reusit sa reduc si mai mult numarul jucatorilor "trecuti de prima tinerete". (doar 7 peste 23 ani)

FeyenoordFeyenoord_Players-1.png

Ce-mi doresc eu de la acest sezon?

- sa ajung in grupele UCL, sa termin pe 3 si sa merg in EL unde sper sa am un parcurs cat mai bun

- in campionat nu-mi doresc sa iau campionatul DAR imi doresc sa bat in sfarsit pe Ajax!

- sa reusesc sa creez o echipa redutabila cu care sa atac castigarea UCL sezonul urmator!

Sa incepem cu transferurile:

Braima Abel - 150.000 - Sporting Batafa

BraimaAbelProfile_Attributes.png

Juan - 6.000.000 in 48 luni - Olympique Marseille

JuanProfile_Attributes.png

Stephen Ferguson - 2.100.000 in 48 luni - Burnley

StephenFergusonProfile_Attributes.png

Lee Rimmer - 4.000.000 in 48 luni - Manchester United

LeeRimmerProfile_Attributes.png

Levent Alici - 11.000.000 in 48 luni - Bursaspor

LeventAliciProfile_Attributes.png

Luis Guilherme - 7.000.000 in 48 luni - Dinamo Zagreb

LusGuilhermeProfile_Attributes.png

Neymar - 45.000.000 in 48 luni - Santos

NeymarProfile_Attributes.png

Voi juca pana in ianuarie fara DL deoarece nu am gasit nici unul (din cei mai buni 30 din lume) care sa vina la Feyenoord. In ianuarie sper sa reusesc sa transfer un DL

In supercupa, m-am dus fara sa joc nici un amical si s-a vazut ... la pauza toti jucatorii aveau 55%-75% conditie :capu

AjaxvFeyenoordSplitView-2.png

FCKbenhavnvFeyenoordSplitView.png

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

FeyenoordvRodaJCSplitView-1.png

FeyenoordvFCKbenhavnSplitView.png

AlmereCityvFeyenoordSplitView.png

FeyenoordvFCTwenteSplitView-1.png

FeyenoordvPanathinaikosSplitView.png

AjaxvFeyenoordSplitView-2-1.png

Panathinaikos a eliminat Steaua in turul 3 preliminar al UCL. Roman fiind, pe langa faptul ca imi doream sa ma calific in grupele UCL, imi doream si sa ii razbun pe Steaua. Meciul tur, jucat la Rotterdam nu mi-a dat prea mari sperante pentru retur dar am stat inainte de meci si m-am gandit aproape 10 min (vorbesc pe bune!!!) pana am gasit tactica castigatoare! (4-2-2-2, tactica cu care am batut pe Real Madrid cu Poli acum 2 sezoane in grupele UCL):

FCTimioaraFCTimioara_Tactics-4.png

FCTimioaraFCTimioara_Tactics-2-3.png

I-am EXECUTAT IN DIRECT LA EI ACASA :worship

PanathinaikosvFeyenoordSplitView.png

FeyenoordvHeraclesSplitView.png

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

AZvFeyenoordSplitView.png

RomavFeyenoordSplitView.png

FeyenoordvVolendamSplitView.png

scHeerenveenvFeyenoordSplitView-2.png

PSVvFeyenoordSplitView-1.png

Si ca sa nu existe dubii asupra reputatiei mele, am pus 2 poze din care toata lumea poate vedea ca am inceput cu "Past Experience" - Sunday League Footbaler. Sunt si eu mirat cum am reusit in 4 sezoane jumate sa ajung deja la reputatie World Class :capu

AndreyBurticProfile_Personal.png

AndreyBurticProfile_Attributes.png

Primesc tot felul de oferte saptamanal :bash de la diverse echipe pe care le refuz cu mare lejeritate dar aceasta oferta ma pune pe ganduri ...

AndreyBurticNews_Inbox-4.png

Am salvat (pentru ca nu puteam merge mai departe) si astept din partea voastra opinii. Ce sa fac? Sa accept oferta sau sa o refuz?

Link to comment
Share on other sites

E altceva Serie A. Gandeste IRL, cam ce ai face? E simplu. Pacat ca incepusei ceva frumos la Feyenoord, cu fabulosul transfer al lui Neymar.

Am o intrebare totusi. Tu perfectezi toate transferurile numai in 48 de luni? Stiu ca in joc majoritatea cluburilor accepta aceste oferte dar IRL nu stiu daca vreun club accept 0 euro acum si 5-10-50 de milioane peste 4 ani.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

E altceva Serie A. Gandeste IRL, cam ce ai face? E simplu. Pacat ca incepusei ceva frumos la Feyenoord, cu fabulosul transfer al lui Neymar.

Am o intrebare totusi. Tu perfectezi toate transferurile numai in 48 de luni? Stiu ca in joc majoritatea cluburilor accepta aceste oferte dar IRL nu stiu daca vreun club accept 0 euro acum si 5-10-50 de milioane peste 4 ani.

nu stiu daca ai jucat fotbal vreodata (profesionist, nu la nivel de curtea scolii), dar iti spun ca si in Liga 4 din Romania se cumpara in rate! Bineinteles ca nu pe 4 ani.

Un exeplu ti-l dau pe Sepsi care a venit de la Benfica la Poli pe 1.200.000 in 12 rate! Bineinteles ca Iancu nu le-a platit nici pe alea si incearca sa se judece pe la TAS cu Benfica ca sa nu mai plateasca deloc.

In joc, la Poli am platit doar in rate, la Feyenoord ce a fost sub 1.500.000 am platit cash iar ce era peste in rate de 48 luni.

Am acceptat oferta lui Milan!

Asa se prezinta lotul in momentul preluarii clubului de catre mine...

ACMilanACMilan_Players.png

si Clasamentul in momentul preluarii clubului de catre mine...

SerieAInformation_LeagueTable.png

Precizez ca AC Milan in acest sezon nu evolueaza in nici o cupa europeana. Numai bine pentru mine, am timp pana la vara sa reconstruiesc echipa :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

pune si tu un screenshot cu lyon te rog. thx.

1. nu am mai postat in ultima vreme nimic din story deoarece luni (13 iunie) am examen la scoala de antrenori si m-am pus putin pe invatat :D ...

2. nu pot pune screen cu lyon DEOCAMDATA deoarece am depasit cei 10GB free disponibili intro luna.

Revin cu continuarea povestii de marti si pana atunci sper sa gasesc un alt site pe care sa pot gazdui pozele

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

In loc sa invat, azi am intrat in fm si am continuat putin cariera ... am jucat cateva meciuri, am facut cateva transferuri ...

acmilanvsampdoriasplitv.png

intervacmilansplitview.png

acmilanvjuventussplitvi.png

cataniavacmilansplitvie.png

acmilanvcagliarisplitvi.png

Surprinzator pentru mine, echipa, desi avea moralul la pamant cand am preluato, s-a miscat destul de bine in cele 5 meciuri jucate (10pct din 15) tinand cont ca am incercat sa imi impun tactica mea 4-2-3-1 super ofensiv. In alta ordine de idei, clubul se afla intro situatie jenanta, balance-ul este pe -, bani pentru transferuri si salarii am dar mie cam frica sa cumpar ceva ca sa nu ingrop si mai tare clubul. Totusi am facut 3 transferuri:

Alberto Paloschi - 22.500.000 in 48 luni - Blackburn

albertopaloschiprofilea.png

Roderick Miranda - 18.000.000 in 48 luni - Saint-Etienne

roderickmirandaprofilea.png

Simon Kjaer - 27.000.000 in 48 luni - Wolfsburg

simonkjrprofileattribut.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy