Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

Baieti...ce ziceti de atacul meu??? :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Sa nu iti vina sa iti bagi ștremeleu' in el joc :capu au ratat inclusiv cu poarta goala, eu zic ca e plin de buguri, nu cred ca gerrard ar da bara cu poarta goala, dupa ce a driblat portarul, pur si simplu nu cred. Eu inteleg ca jocul e facut in asa fel incat orice atacanti ai avea si oricat de buni ar fi ei sa rateze foarte mult, altfel ar fi prea usor, insa versiunea 2011 e bataie de joc. Si meciuri ca asta nu am doar unul pe sezon...

post-9512-0-53916400-1303105967_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Eu joc 4-3-3 fara mijlocasi laterali in fiecare meci,am avut 3-0 cu Inter si pana la sfarsit am jucat pe "Atacking" si aceeasi formatie si s-a terminat 3-1.Si sunt abia in al 2-lea sezon,la Benfica.Eu uneori castig meciuri pe final,nu le pierd:)

Link to comment
Share on other sites

joc 4-4-2 diamond deoarece imi place sa am un playmaker avansat.

Scoate un atacant (cel mai lent), si baga un DM, iar pe playmaker (AMC), il poti retrage ca MC. Schimba pe Passing: Direct, Tempo: high, Strategy: Counter + Contra atac, si eventual mai poti pune Passing Focus: Down both flanks.

Am uitat de Touchline instructions: Get ball forward, Stand-off Opponents + Stand on feet ar trebui sa ajute ;).

Link to comment
Share on other sites

Scoate un atacant (cel mai lent), si baga un DM, iar pe playmaker (AMC), il poti retrage ca MC. Schimba pe Passing: Direct, Tempo: high, Strategy: Counter + Contra atac, si eventual mai poti pune Passing Focus: Down both flanks.

Am uitat de Touchline instructions: Get ball forward, Stand-off Opponents + Stand on feet ar trebui sa ajute ;).

A zis ca joaca de 2-3 ore , nu e Mourinho. :peace:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Scoate un atacant (cel mai lent), si baga un DM, iar pe playmaker (AMC), il poti retrage ca MC. Schimba pe Passing: Direct, Tempo: high, Strategy: Counter + Contra atac, si eventual mai poti pune Passing Focus: Down both flanks.

Am uitat de Touchline instructions: Get ball forward, Stand-off Opponents + Stand on feet ar trebui sa ajute ;).

de ce passing direct, si mai ales de ce tempo high ? nu ar fi mai potrivita o strategie de control cu pase scurte/mixte si tempo scazut ?

Link to comment
Share on other sites

de ce passing direct, si mai ales de ce tempo high ? nu ar fi mai potrivita o strategie de control cu pase scurte/mixte si tempo scazut ?

Pentru ca in ultimele 10-15 minute din meci, de obicei AI-ul joaca foarte ofensiv, cu 4 atacanti, si linia defensiva foarte sus. Acuma, daca joci cu pase scurte, si tempo scazut, creste probabilitatea ca adversarii sa intercepteze mingea. Eu unul, prefer sa cedez posesia, si sa incerc sa exploatez eventualele spatii libere aparute in defensiva adversa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy