Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Sa nu-i credeti pe secunzi cand va spun ca unii jucatori au doar 3 stele la potential, chiar daca sunt antrenori cu 20 la Judging Player Potential.

Pe primul l-am luat cand avea 17 ani, dupa ce m-a facut varza intr-un amical. Pe al doilea l-am furat lui Napoli chiar dupa ce a fost promovat din academie, pt ca mi-a fost recomandat intr-un backroom advice meeting.

There's life after Xavi&Iniesta :)

t8664k.png

2zpuj2b.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Dap, in situatia ta am fost eu cu Doria. Am avut de tras cativa ani, cu clasari mediocre dar nimeni nu stia de centrul meu care crestea niste monstrii la echipa under 19. Dupa cativa ani dupa ce au pus masa musculara pe iei si au avut meciuri importante in picioare, am inceput sa castig titlul dupa titlu si singura satisfactie o sa-ti ramana Europa.

Link to comment
Share on other sites

Dap. Nu ma mira, la ce regeni ai furat/ciordit/crescut. Nu ma mira deloc. Bine, tu cu Palermo poti face si la inceput cateva incercari de Scudetto, dar eu cu Sampdoria nu prea miscam. Clasari in primii 5 ani sub locul 10! Dupa care am inceput cu un loc 4, 2 si cand monstrii au prins viata a inceput nebunia. Bateam Inter la scor de fiecare data :) Europa ramanea singura necunoscuta, pt ca e dubla mansa si nu e asa usor.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Highest League Position se refera la cea mai inalta pozitie ocupata in campionatul respectiv. Adica, la un moment dat si Poli a fost pe 1.

In schimb, o porcarie care e chiar enervanta:

Atacantul meu, un newgen a marcat 35 de goluri in 29(6) meciuri.

In ultima etapa am in deplasare la Milan (echipa unde joaca Sanogo) si ma decid sa il menajez pe atacantul meu pt ca urma finala CL. In momentul acela Sanogo avea 31 in 34 de meciuri.

Bineinteles ca marcat 4 goluri si am pierdut cu 4-1.

Deci, Sanogo 35 in 35, iar atacantul meu 35 in 29(6). Din penaltiuri, Sanogo are mai multe.

Si totusi, de ce plm i-au dat titlul de golgheter lui Sanogo???

Ca sa se faca de ras pana la capat, cand s-a decernat gheata de aur, a castigat-o al meu :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Highest League Position se refera la cea mai inalta pozitie ocupata in campionatul respectiv. Adica, la un moment dat si Poli a fost pe 1.

In schimb, o porcarie care e chiar enervanta:

Atacantul meu, un newgen a marcat 35 de goluri in 29(6) meciuri.

In ultima etapa am in deplasare la Milan (echipa unde joaca Sanogo) si ma decid sa il menajez pe atacantul meu pt ca urma finala CL. In momentul acela Sanogo avea 31 in 34 de meciuri.

Bineinteles ca marcat 4 goluri si am pierdut cu 4-1.

Deci, Sanogo 35 in 35, iar atacantul meu 35 in 29(6). Din penaltiuri, Sanogo are mai multe.

Si totusi, de ce plm i-au dat titlul de golgheter lui Sanogo???

Ca sa se faca de ras pana la capat, cand s-a decernat gheata de aur, a castigat-o al meu :hysterical:

cum il cheama pe al tau?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy