Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Se pare ca jocului ii place de mine.

11203500.png

Asta dupa ce din greseala am jucat fara rezerve si am venit dupa turul din Sferturile Cupei UEFA castigat 4-0 cu Rangers, jucatorii find foarte obositi. Ballack

worship.gif

Link to comment
Share on other sites

finalaw.png

O finala de vis. Incepem meciul cu Adler in poarta, Aogo pe stanga, Reinartz si Friedrich in centru si Schwaab pe dreapta, Rolfes mijlocas defensiv, Ballack si Vidal mijlocasi centrali si Renato Augusto mijlocas ofensiv, Helmes si Derdiyok in atac, Lukaku fiind suspendat si Kiesling accidentat. Tevez ma sperie putin cu un gol in minutul 4 si pana la pauza n-am miscat nimic, Helmes facand un meci foarte slab. In minutul 26 Rolfes a iesit a intrat Galeano ( DC ) si a urcat Reinartz DM. Chiar inainte de fluierul final al primei repriza Derdiyok marcheaza, golul fiind foarte important. La pauza l-am scos pe Helmes si l-am bagat pe Sidney Sam in atac si Barnetta la inlocuit pe Ballack. Renato Augusto trage un sut superb de la 30 de metri in minutul 46 si ne distanteaza la un gol. In minutul 51 Derdiyok marcheaza dupa o centrare superba alui Sidney Sam jocul nostru fiind clar mai bun in repriza secunda. Pana la final putea fi 5-1 dar mingea n-a intrat. Un sezon superb

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

In sfarsit ai invatat cum sta treaba cu FM-ul, asa merge treaba cand investesti in joc multa atentie si inteligenta, sa te vad in UCL in cat timp o iei, eu in 3 sezoane am luat-o cu cineva gen Bayer ( la cate echipe am antrenat, nu mai tin minte chiar tot ). Bravo si da-i cu lupta.

Eu personal am inceput la Porto, potential bun dupa 5-1 in supercupa cu Benfica la debut, sper sa iau cat mai multe trofee si sa il fac mandru pe Mourinho virtual de la Real.

Link to comment
Share on other sites

3d1d513fd05470ec64e6f25bceb86d73.jpg

Sfarsitul celei mai frumoase Cinderella story reusita vreodata de mine de cand joc Manager (antrenez Sahtior in caz ca nu v-ati prins).

Iata si parcursul:

e422fbf880.jpg

Eu spre deosebire de Il Luce chiar imi permit sa zic ca in Europa doar Barcelona mai joaca la nivelul meu :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy