Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Merita 4 milioane ?

4 milioane pentru un jucator care e prostovan si ar putea avea probleme mari cu accidentarile ?

doar daca esti real madrid sau inter, dar nu cand esti steaua :)

Frate esti punker ? /:)

am dat sa vad marcatori si am avut o surpriza knd am vazut,era meci normal,io jocu cu Craiova,nu joc cu niciuna din alea 2 echipe,culmea,k e ilogic sa faca JOCU(timisoara) o asa mutare...

mai intai uitete si analizeaza si porma sari cu cioku :capu

(a ziso intr-un mod ironic)

hai k deja o dai si u in gay-isme ;)

vedeti de treaba ta si nu iti pune aiurea curu la bataie ;)

Gianni, astfel de reactii nu-si au locul pe acest forum. Si nici exprimari de tip YM.

Considera-te avertizat.

Link to comment
Share on other sites

lol. Si eu il am pe Marco Antonio asta ca regen (DR/C), cu diferenta ca l-am luat pe 575k, are doar 16 ani si i-am dat salariu 1.8k pe luna (mult mai putin decat are in prezent la club) :D

antonioprofile.th.jpg antonioreports.th.jpg

PS: il are cineva pe Joao Paulo (AMC) ca regen? ca statistici e absolut genial pustiul, dar nu-i place agentului de mine si nu-l pot cumpara. L-am avut 1 an imprumutat

Later edit: cum arata la mine

joaopauloprofile.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 milioane pentru un jucator care e prostovan si ar putea avea probleme mari cu accidentarile ?

doar daca esti real madrid sau inter, dar nu cand esti steaua :)

Gianni, astfel de reactii nu-si au locul pe acest forum. Si nici exprimari de tip YM.

Considera-te avertizat.

Da pala care aduce injurii nu-l avertizezi ?

lol

asta e topic de SCREENSHOT'S nu e topic sa comenteze el fara motiv,cel intereseaza pe el dak pun poze cu Steaua,Timisoara etc,si io joc cu Craiova :|

sa fim seriosi acum.Gata subiect inchis ! g3g3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy