Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Eric de Oliveira Pereira fotbalistul brazilian care evoluează pentru clubul Gaz Metan Mediaș,in actuala mea cariera a fost selectionat de catre Lucescu Jr. la nationala..acesta si-a capatat nationalitatea romana dupa ce a stat timp de 5 ani in Romania iar Lucescu Jr. s-a gandit ca ar fi benefic in linia de mijloc a nationalei.A debutat in 2012 (pt cei ce cred ca vine sfarsitul..iata ca nu vine :)) cel putin nu in FM:X ) impotriva Tarii Galilor pt calificarea la mondialul din 2014.

ericprofileattributes.png

ericprofilepersonal.png

ericprofilepositions.png

Link to comment
Share on other sites

Am trait sa o vad pe Steaua retrogradata la manager bineinteles :)) si asta doar in al doilea an de joc,mi s-a parut interesant sa vada toata lumea fiindca e mai rar :))

http://img855.imageshack.us/f/fm2011020314124727.jpg

ha ha =))) aduceti floricelele :)))) am vazut si eu asta la Fm 08 in al doilea sezon steluta era in picaj spre matineu :))

Link to comment
Share on other sites

http://img101.imageshack.us/i/74831904.png/ jocul ma face sa cred din ce in ce mai mult ca nu e realist deloc [cel putin cu transferurile]

daca City a facut o oferta de 35 mil pe Torje :X asta inseamna ca nu e realist?sa fim seriosi ...sunt 35 de mil dar poate cu tot cu clauze si alea :)) si pana la urma OM putea sa ceara si 70..prost ii ala ce da nu cel ce cere :))

Link to comment
Share on other sites

=)) a luat ucl din sez 2 cu dinamo

Ala are salariu de 2,2 mil ..chiar vrei sa credem ca ai jucat cinstit?

Imi e greu sa cred ca putea L.Ganea sa creasca atat mult.

nu vad ce motive as avea sa nu joc cinstit..si totusi nu inteleg de ce va mirati asa?aa ca are ganea 2.2 mil wage ..asta e:P oricum incercati shedules-ul ala si convingeti-va

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy