Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

30ucxs5.png

:campion:

15oxogj.png

Si dupa meci...

33njbz7.png

:hysterical:

La asta se rezuma pana acuma cariera mea:

Steaua Bucuresti (4 sezoane jumate):

--------------------------------

Liga 1: 4

Cupa Romaniei: 3

Super Cupa Romaniei: 4

Inter(4 sezoane jumate):

-------------------------------

Seria A: 4

Cupa Italiei: 5

Supercupa: 4

Champions League: 3

Club World Ch'ship: 3

Euro SuperCup: 2

Argentina:

------------------------------

World Cup: 1 (2018)

Spania:

------------------------------

Finalist Euro 2020

France:

------------------------------

Confederations Cup: 1

Arsenal (1 sezon jumate):

------------------------------

League Cup: 1

Premier League: 1

Urmeaza sa joc finala EL si Euro 2024 (eu antrenez Spania, a doua oara).

LE: Si am mai trecut pe la Genoa, Osasuna si Aston Villa :D.

Link to comment
Share on other sites

Acuma incep sezonul 2024/2025 (al 15-lea). Am castigat si Europa League, cu Arsenal. Din pacate la Euro 2024 am fost eliminat de Turcia in semifinale, la penaltiuri. In plm de jucatori, la mine au ratat jucatori cu 14-17 penalti taking, iar la ei au marcat jucatori cu <10...

Link to comment
Share on other sites

Cat de bun e antrenoru` Messi?:)

Messi e youth coach la Sampdoria, deocamdata.

In alta ordine de idei, priviti ce Supercupa a Europei am jucat. Impotriva lui Inter, echipa la care am petrecut cea mai frumoasa perioada din aceasta cariera, castigand 21 de trofee, printre care 3 CL's. Din echipa de vis pe care am creat-o la Inter, au ramas nu mai putin de 8 jucatori titulari (in locul lui Betao juca de obicei Yenga, alt jucator adus de mine, dar era accidentat pt acest meci).

Jucatorii incercuiti sunt cei adusi de mine la Inter.

intervarsenal.png

intervarsenalsplitview.png

Link to comment
Share on other sites

Desi diferenta de scor e desul de mare, se vede ca ai avut ceva emotii. Cunoscand echipa, trebuia sa castigi mai lejer. :faces

Am avut noroc sa am in poarta un portar formidabil. Cred ca un egal era mai echitabil. E adevarat ca stiam jucatorii de la Inter foarte bine, dar la fel de adevarat e ca acei jucatori joaca impreuna de 6-7 ani, pe cand jucatori mei, majoritatea sunt la echipa de maxim 1 an :P.

Link to comment
Share on other sites

El joaca la Craiova.

Frate esti punker ? /:)

am dat sa vad marcatori si am avut o surpriza knd am vazut,era meci normal,io jocu cu Craiova,nu joc cu niciuna din alea 2 echipe,culmea,k e ilogic sa faca JOCU(timisoara) o asa mutare...

mai intai uitete si analizeaza si porma sari cu cioku :capu

Link to comment
Share on other sites

Inainte sa vad screenul si cu analiza scouterului eram convins ca merita 4 milioane fara nicio problema. Dupa ce am vazut ca e limitat din punct de vedere al inteligentei pe teren, mi-am mai taiat din elan. Totusi 4 milioane nu sunt asa multi bani, si in caz ca nu creste destul de mult pentru a devenit un jucator de baza, il vei vinde cu siguranta pe mai multi bani decat suma platita.

Link to comment
Share on other sites

Frate esti punker ? /:)

am dat sa vad marcatori si am avut o surpriza knd am vazut,era meci normal,io jocu cu Craiova,nu joc cu niciuna din alea 2 echipe,culmea,k e ilogic sa faca JOCU(timisoara) o asa mutare...

mai intai uitete si analizeaza si porma sari cu cioku :capu

ce-ai ba ? omu` zicea doar ca tu antrenezi craiova, ce sari asa de cur in sus ? ai probleme ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy