Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

portovkoperinformationo.png

Bonus meciul de debut :

benficavportoinformatio.png

Totusi, ne jucam ceva aici? Ca la Porto parca am o echipa prea a dracu, 19 victorii in 21 de meciuri in toate competitiile, ori am noroc ori sunt buni astia.

Link to comment
Share on other sites

Un sezon SUPERB ! Am luat Bundesliga la 20 de puncte diferenta, am luat UEFA, Supercupa Europei si am iesit in sferturi din cupa. Am urcat pana pe locul 19 la " Rich Clubs " avand un profit de 40 de milioane.

supercupa.png

SAY MY NAME, BITCHEEES !

Link to comment
Share on other sites

4-1-2-1-2 cu 2 mc, 1 dm si 1 amc :D

Adler - Schwaab - David Luiz/Friedrich - Reinartz - Aogo - Trasch/Rolfes - Ballack - Barnetta/Sam - Renato Augusto - Dzeko - Kiesling/Dierdiyok :)

Link to comment
Share on other sites

4-1-2-1-2 cu 2 mc, 1 dm si 1 amc :D

Adler - Schwaab - David Luiz/Friedrich - Reinartz - Aogo - Trasch/Rolfes - Ballack - Barnetta/Sam - Renato Augusto - Dzeko - Kiesling/Dierdiyok :)

Barnetta MC, nu e cam retras? Eu din ce stiam la Leverkusen juca ori un fel de varf retras ori in banda

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

catalinmoldovanhistoryo.png

Cu siguranta cel mai bun sezon al meu de cand joc FM, am avut noroc imens, in EL am prins echipe abordabile, fara Barca, Real sau Chelsea, in campionat a mers ceas treaba cu doar 2 egaluri si in cupe la fel, echipe medii invingeau echipele mari si am reusit sa castig. O echipa extraordinara, o tactica norocoasa si poate putina gandire logica mi-au adus cel mai frumos sezon de cand joc FM. Daca vreti sa castigati, alegeti Porto si puteti reusi lucruri marete.

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa castigati, alegeti Porto si puteti reusi lucruri marete.

Dar eu nu vreau. Eu vreau sa joc cu Victoria Branesti si sa dau reloaduri pana castig Liga I, Cupa, UCL si Clubul Campionilor. Si dupa astept sa-l demita pe antrenor si sa-mi depun CV la ei. Asta este visul meu!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Atunci, ce rost mai are jocu Claudiu you know? Mi-am frecat nervi la zeci de echipe pana sa-mi reuseasca un sezon de genu asta, am luat campionatu cu Gaz Metan dupa vreo 3 sezoane dar tot nu atinge sezonu asta, mi-a iesit tot, absolut tot, fara reloaduri, sau editoare, sau alte tampenii... Poate e Porto o echipa mare, dar tot e greu sa faci asta.

Link to comment
Share on other sites

Nu e.

Dupa 2 campionate luate consecutiv , EURO League , ECC , 4 Taca de Portugal si SuperTaca , in 4 ani , BKL al lor a decis sa raspunda el ofertelor pentru jucatori si mi-a tufut toti nervii.

FM parca devine incet , incet un rahat .

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eh, la mine a fost mai rapida secerata treaba. Dupa ce am luat 5 trofee in primul sezon si nu am pierdut nimic am primit buget 650K si 500K pe salarii dupa ce aveam 6 mil puse deoparte la salarii ce s-au evaporat ca prin minune. Are lacune joculetul asta, si le are mari.

Link to comment
Share on other sites

95sv3c.png

N-au mai fost 10 de data asta, dar ajung si 7.. :yahoo:

PS: Aguiar a luat Balonul de Aur, asta dupa 6 ani in care Messi a facut legea. Si cand ma gandesc ca l-am luat gratis pe Aguiar, de la echipa a doua a lui Real Madrid.. :hysterical:

LE:

260eale.png

Si asa am ajuns pe locul 4 in World-wide Hall of Fame, dupa Sir Alex Ferguson, Jose Mourinho si Giovanni Trapattoni. Dupa Cupa Mondiala am primit oferte de la Brazilia si Spania. Am ales Spania, Euro 2020 here i come !! :D Asta e cea mai frumoasa cariera de cand joc manager. :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy