Jump to content

Cariere Actuale


alexnedelcu

Recommended Posts

Am reinstalat windowsul si am inceput tot cu Steaua :D

http://imageshack.us/g/716/fcsteauabuchareststeaua.png/

Transferurile OUT care le-am facut sunt : Nicolita 2.5m ( arabi ) Bicfalvi 1.8m (Arabi ) Emeghara 750k tot la arabi

Si cel mai bun meci jucat freodata de mine ( mentionez ca sunt in primul sezon )

steauavjuventusinformat.th.png

In iarna vor veni : Ovidiu Hoban,Yaya Sanogo si voi m-ai cauta un ST,DR,DC,DM/MC

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

incearca ST pe Sergio Araujo de Boca sau Barreto de la Lazio....is buni ca poacher........si k DC pe Roderick Miranda de la Benfica......tot cu steaua joc si eu........ cuplul de fundasi centrali Gardos - Miranda , la jumatatea sezonului au dat peste 10 goluri amandoi la fazele fixe :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o cariera frumoasa la FC Porto. Sunt in sezonul 2 in fazele CL (grupe) .. in primul sezon am luat campionatul si supercupa, cupa BWIN am pierduto in finala in fata lui porto. Din uefa ma eliminat psv, deoarece otamendi si sapunaru au fost accidentati si a trebuit sa joc cu juniori.

In campionat am doar o infrangere si aia cand am bagat juniori, sunt lider. In grupele CL am inceput cu o infrangere cu 5:0 cu Olympiakos, datorita faptului ca aveam jucatori suspendati si accidentati si a trebuit sa improvizez un lot. Apoi am inceput sa imi revin.. 1:1 cu Sochaux , 0:0 la Barcelona acasa , am batut barca cu 4:1 la mine acasa si cu 3:0 pe Olympiakos. Mai am ultimul meci cu Sochaux, amandoua avem cate 8 pct, eu golaveraj mai bun, barca are 5 pct, daca pierd si barca bate va conta doar golaverajul.

Transferuri nu prea am adus jucatori importanti, doar tineri de perspectiva pe care i-am si titularizat. Araujo, Verratti si fundas central Radu Stefan.

Link to comment
Share on other sites

Porto mi se pare cea mai usoara echipa in momentul asta , ma refer ca poti face performante foarte mari fara sa investesti prea mult iar cupa si campionatul iti sunt garantate in fiecare sezon . iti ramane doar cl-ul sa te bati pentru el

Link to comment
Share on other sites

Eu am fost la Benfica si am stat 2 sezoane.In primul pe 2,dar am luat supercupa si in al 2lea am luat tot ce se putea...deci Porto nu e invincibila.

este cand joci tu cu ea , te asigur eu ca am jucat in portugalia vreo 5-6 sezoane si am luat tot...

Link to comment
Share on other sites

In orice tara din lume, e foarte usor sa castigi campionat dupa campionat si cupa dupa cupa cand preiei o echipa din primele 3 in tara respectiva, din mai multe motive:

1. R E L O A D :D

2. Sa trecem la lucruri mai serioase: tu ai la indemana (sau poti avea cu un simplu search) toti jucatorii cu potential din lume, si poti ataca de indata ce incepi jocul. Un alt lucru, jocul iti daruieste bani de transferuri cu nemiluita :D. Superb, nu?

3. Echipele rivale, dupa cum am zis din orice campionat dupa mapamondul asta, se subtiaza vizibil dupa primele 2 sezoane. Din sezonul 3 deja sunt o echipa de duzina in campionat. Vand toate vedetele sau pleaca gratis (WTF?) si cumpara niste ciurucuri. Un caz recent, la mine intr-o salvare Porto a ajuns echipa de locul 10-11 in orice an. Pentru ca a luat din Brazilia toti jucatorii mediocrii si a vandut absolut toata spuma.

Mai sunt multe altele dar e de ajuns sa va convingeti din atat.

Succesuri :D

Link to comment
Share on other sites

la fm 2011 am avut salvare cu CF Braila.....si cam in 5 sezoane am reusit sa ajung si eu in europa bn fara prea mari reusite dar a fost cv....fara reload :)...din pakte o pana de curent knd salvam si s-a dus tot :((.......si la 2010 am luat campionatul cu Poli Iasi din primul sezon si am castigat UEFA dupa vreo 13-14 sezoane asa k dak vr sa faci......faci ;)...si fara reload si fara echipe tari....intradevar akum joc cu steaua.....dar as accepta oricand o oferta de la o echipa din liga inferioara....depinde de simpatia mea pt echipa sa zic asa :))))

Link to comment
Share on other sites

Eu am inceput acum cateva zile o cariera la Palermo . Momentan sunt pe 2 , la egalitate de puncte cu Inter si la 2 puncte in fata Romei . I-am batut pe Juventus in prima mansa a semifinalelor cu 2-0 la ei acasa , iar in EL am fost eliminat in optimi , de PSG , la penalty-uri . Am cumparat doar Alexis Sanchez,Vaclav Kadlec si unu' tanar , Vitolo .

Link to comment
Share on other sites

am inceput si eu o cariera cu cf braila...plictisit de steaua k bateam km tot in romania....am luat campionatu numa cu 3 egaluri si restu victorii...singura lucru mai greu era in europa dar am lasat-o pana la urma si am inceput un joc nou...sper sa reusesc sa promovez din primu sezon cu toate k o sa fie cam greu

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

am inceput si eu o cariera cu cf braila...plictisit de steaua k bateam km tot in romania....am luat campionatu numa cu 3 egaluri si restu victorii...singura lucru mai greu era in europa dar am lasat-o pana la urma si am inceput un joc nou...sper sa reusesc sa promovez din primu sezon cu toate k o sa fie cam greu

Intai de toate iti sugerez sa mai dai pe la scoala pe la orele de limba si literatura romana! Bafta cu noua cariera :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy