Jump to content

Cariere Actuale


alexnedelcu

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Am inceput si eu la Pandurii sunt in sezonul 2 si am facut cateva transferuri . Cele mai importante sunt ale lui Budescu , Yurchenko , Negrut si Stelian Stancu adus .

Deocamdata cel mai bun jucator este Yurchenko valoreaza 2,7 mi. de euro si are in 55 de meciuri jucate pentru mine 20 de goluri , 36 de assist-uri si de 17 ori Man of Match.

In primul sezon am terminat pe locul 10 ...acum sunt in etapa 23 tot pe locul 10 insa in ultimele 12 meciuri am pierdut doar de 4 ori.

Campioana in sezonul 2010/2011 a iesit FC Timisoara iar pe locul 2 U. Craiova . Steaua si Dinamo au dus mult timp o lupta pt. salvarea de la retrogradare .

post-10806-0-02998800-1313760400_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

salut. Am inceput si eu unemployed si singurele oferte imediate au fost de la Muresul Deva si CFR Cluj. Ciudat este ca Cfr ul mi-a facut o oferta de 275k pe an dar pe care nu o putea onora. Campul cu suma respectiva era rosu. Am incercat sa cer mai putini bani dar 275k era suma minima. Stie cineva care ar putea fi problema? Asa ca am ales sa incep cu muresul deva, unde am luat o armata de jucatori liberi de contract, dintre care cel mai important e Ionut Balba. Mai sunt acceptabili si Dejan Rusic si Branko Radovanovici precum si Iurisniti. Incerc sa leg o echipa sezonul asta si la anul sa atac promovarea. Am pierdut prima etapa 1-0 cu Petrolul.

Link to comment
Share on other sites

16fp5fjlanvz5wyeuvj7.jpg

8w49v8r3lfddvnsnr5.jpg

l9hriftvmnihkzdp3xb5.jpg

Echipa standard din tur (teoretic):

----------alfaro-----------

niakhaichyk---------willian

----badelj----sissoko------

-------j.rodriguez---------

canella-z.castro-toloi-rapa

---------aranzubia---------

PS: Pentru evitarea ulterioarelor intrebari, joc cu un tovaras (care si-a bagat **** de mai multe ori in salvare, dar si-o scoate in fiecare dimineata, revenind fresh cu idei noi de tactica).

Link to comment
Share on other sites

Sincer n-am auzit de acest Aleman in realitate, dar in joc este formidabil. L-am adus pe o suma modica si datorita lui acum Depor joaca in grupele Ligii (a inscris decisiv in ultima etapa cand aveam nevoie de victorie pentru a prinde locul 4 si in mansa retur a barajului). In primul sezon a iesit cel mai bun pasator din Spania si totodata cel mai bun transfer.

In grupa am picat cu PSG, Olympiacos si Milan. :D

q4ivqe98k2zrzn6weovw.png

6hif6dbbb75isdw9dqtb.png

p29xo9rd3b5d608bzdm.jpg

cjcx12hqnnpqg0z2cnog.jpg

7nrt0nhc345y9xntrb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am jucat odata cu Las Palmas in alt fm si Aleman era om de baza acolo impreuna cu un fundas tanar ....tine de el cum am tinut eu in salvarea cu Craiova de Fl. Costea ....comparativ la atribute cu alt jucator nu era mare lucru dar isi facea treaba foarte bine de ex. eu il jucam aml si il luasem pe Herea dar Herea era rezerva chiar daca era mai bun la atribute.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy