Jump to content

Screenshots


Ilici Man

Recommended Posts

I-am zis sa incerce sa depaseasca portarul atunci cand este in situatia de unu la unu, sa incerce sa profite de iesirile la offside gresite ale adversarului, sa nu mai incerce sa dea suturi de la distanta, sa evite sa foloseasca piciorul slab.(e dreptaci ... si l-am jucat doar in partea dreapta a atacului).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Am dat doar in meciurile in care cred ca am sanse sa castig(Benfica,Standard,Lece,Catania,Atalanta,Spartak etc...)

In general echipe cam de acelasi nivel ca si echipa mea !

Si acum sa fim seriosi,cand ajungi sa castigi an de an Liga 1,si sa iei cate 7 milioane din participarea in grupe iti permiti jucatori de valoare !

Si sunt sigur ca nu sunt singurul care mai da din cand in cand cate o reincercare de meci,desi io greu mam prins cum se face,k trebuie sa salvezi inainte... !

Link to comment
Share on other sites

happyzq.jpg

13 din 125 de goluri marcate din corner .Adica cam 10%. Alte echipe au procentaje mai bune la acest capitol .

happy2y.jpg

Imi dai si mie te rog o poza cu lotul craiovei din salvarea ta ?

Vad ca se tine ft bine si sunt sigur ca a vandut destul de mult !

Loool Dinamo ti-a retrogradat :)) ce tare la mn nu au cazut niciodata de knd joc :(

Link to comment
Share on other sites

Adica, cum sa salvez inainte? Eu inca nu m-am prins...

Adik inainte sa dai ordine de meci salvezi,si daca pierzi dai load fara sa sai save si iti intra tot de acolo...

da pana mea.io zic sa dai unde se merita la meciurile din afara EURO CUP,ECC...k altfel nare niciun farmec :)

Link to comment
Share on other sites

Eu l-am ginit pe Geanniina Corondan asta de cand a intrat.

Geannina, ia incearca fara reload, ia vezi merge? Adica sufera si tu ca noi toti dupa un 5-0 cu o echipa similara, sau dupa o egalare la ultima faza. Asa e mai corect, ce zici?

Link to comment
Share on other sites

ologu.png

Uploaded with ImageShack.us

Mersi pentru screen. Hmmm, la mine in salvare s-a dezvoltat mult mai bine, poate datorita faptului ca i-am facut training schedule special, plus multe preffered moves. Am fost nevoit sa il joc si destul de mult, din lipsa de fonduri pentru alti jucatori.

Screenshots:

http://img593.imageshack.us/f/alexandruologuprofilepo.png/

http://img12.imageshack.us/f/alexandruologuprofileat.png/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy