Jump to content

Best Regens


emi201281

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Se leganau...

Ca veni vorba de regeni, auzisem de unu la juniorii Ceahlaului acum ceva ani, Doroftei Alex parca. Pacat ca s-a accidentat si a renuntat la viata sportiva, avea potential imens.

Cam ca Purica, zic unii... :B:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Scouterii care i-au gasit, Bonaventure Kalou pe olandez respectiv Jonathan Zebina pe african, ziceau ca sunt de 2 stele juma'te ca si potential. Am decis sa ii iau pt ca pareau extrem de promitatori ( si ieftini )

totusi... Zebina ??? :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Daca spuneai ca e roman, intelegeam :thumbup: Intr-adevar, are doar 18 ani, insa am vazut altii mult mai buni la 18 ani decat cel prezentat.

Si eu am vazut mai buni, stai linistit. Dar avand in vedere ca este dorit de atatea cluburi mari inseamna ca e totusi ceva de capul lui..

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Real men don't reload.

Dupa 18 sezoane, incep sa imi pierd motivatia. Dar vreau sa imi bat recordul de stat la o echipa: 23 de sezoane la Barca la CM 0102.

Mi-am impus un singur lucru: in 25 de sezoane sa cheltui mai putin decat Real anul asta.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Sa spunem ca am avut un program propice fm-ului la serviciu. Nu, nu am dat niciodata go on holiday, chiar am jucat si toate amicalele ( pe key bineinteles ). Au fost 18 sezoane foarte frumoase, in care am cheltuit foarte putin, am cumparat jucatori la 15,16 ani, am tras de ei si am avut noroc ca unii sa devine world class (sunt mare fan Wenger ca si management si Barca ca si stil). Am dezvoltat si vreo 6,7 tactici pe parcurs si am incercat sa le folosesc in alt save, dar nu au functionat si am revenit tot la save-ul cu Lille. Nu cred sa mai incep alt save, sunt indragostit de pustii mei. Problema e, cum spuneam, ca generatia a treia (cea de acum) e efectiv superba, am luat 4 CL cu ei si voi mai lua. deci motivatia are de suferit. Hazard a fost ultimul mohican, m-am tot rugat de el sa se apuce de antrenorat, nu vroiam sa dispara din joc. Am o multime de jucatori cu peste 10 sezoane la echipa, sunt un sentimental. E o echipa construita in ani, treptat, am luat titlul doar in al patrulea an si de atunci l-am aparat cu succes. CL am castigat-o in sezonul al 11lea, parca, si de atunci domin Europa.

Am salvat fiecare sezon in parte, voi putea face un story odata, daca am chef de scris.

Link to comment
Share on other sites

Claudio, ce te face sa zici ca a jucat cu reload? Doar faptul ca a tinut un jucator destul de bun dar nu de talie mondiala la club?

AR, cand ai jucat atat de mult? Sau ai folosit si go on holiday?

Am vrut sa vad daca JR Jr. sau AR cum il alinti tu, se ataca. Dar nu s-a atacat. El e un real men :B:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy