Jump to content

Best Regens


emi201281

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

CIneva spunea ca cel mai important post intr-o echipa e portarul. Acest baiat nu a facut nici o greseala flagranta in 13 ani si m-a scos de atatea ori incat pot spune ca a fost cel mai bun jucator al echipei. 8 milioane bine investite. Are 35 de ani si nu am gasit inca inlocuitor in lume pt el ( oricum nu sunt dispus sa platesc mai mult decat am platit pe el)

1judicalbaert.png

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Cine zicea ca greu se va naste un nou Hagi s-a inselat. E cea mai scumpa achizitie din cariera mea de 20 de ani la Lille, 19,75 de mil, a castigat balonul de aur si s-a clasat de 6 ori pe locul 2. II mai lipsesc 2 goluri sa il depaseasca pe Hagi la nationala. Nu imi amintesc meci de CL din faza eliminatorie, in care sa nu faca diferenta. A ratat 2 penaltiuri din 40 executate ( unul in finala CL, meci in care a marcat apoi 2 goluri ). A fost timp de 6,7 ani cel mai valoros jucator din lume, circa 40 de mil. Acum era la final de contrat, ii va creste din pretul pt ca i l-am reinnoit. Si skillurile i-au regresat nitel.

7florinerban.png

7florinerban2.png

Acesta este golgheterul meu de legenda. De 7 ori la rand golgheterul campionatului, o data gheata de aur, o data golgherul CL, a marcat un gol in min 90+2 intr-o finala de CL la 1-0 cu At Madrid. Nu e rau pt un baiat care nu stie sa sara, cumparat de copil cu 2 mil.

9claudioinsaurralde.png

9claudioinsaurralde2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu conteaza doar atributele ci si weaker foot.Ati omis ceva foarte important.

Un jucator cu strong la "weaker foot" poate fi mai bun decat unul cu "weak" sau "very weak" cu skilluri mai mari.

De exemplu Danny de la Zenit nu are skilluri extraordinare in schimb are "very strong" la ambele picioare. Chiar e mai bun decat altii cu 16-17 la skillurile principale

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

SIKE - Daca Zinho ala e regen de romania eu ma imprejur cu lama - ma tai dealungu - ma bag in buda si trag apa :))

Da puteai sa-i pui si acceleration daca tot te-ai chinuit sa-l faci :)

Romania abea are jucatori decenti in anii care urmeaza in FM. Daca modifici atributiile natiunii atunci da o sa ai regens foarte buni insa fara sa modifici ceva in baza de date nu o sa ai regens de nationalitate romana asa buni cum sunt postati aici.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

SIKE - Daca Zinho ala e regen de romania eu ma imprejur cu lama - ma tai dealungu - ma bag in buda si trag apa :))

Da puteai sa-i pui si acceleration daca tot te-ai chinuit sa-l faci :)

Romania abea are jucatori decenti in anii care urmeaza in FM. Daca modifici atributiile natiunii atunci da o sa ai regens foarte buni insa fara sa modifici ceva in baza de date nu o sa ai regens de nationalitate romana asa buni cum sunt postati aici.

Da e naturalizat .Doar am zis ca l-am luat la 18 ani si e brazilian sau cel putin era :)

Koko...stai lin :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy