Jump to content

Best Regens


emi201281

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

nicuvladu.jpg

El e cel mai promitator jucator roman in 2013, despre care multi spun ca poate sa ajunga ca Oscar Cardozo. Il vrea jumate de Europa, dar eu vreau sa-l fac legenda echipei. Viteza nu prea are, dar isi bate joc de tine daca vrea, ceva gen Fabbiani varianta 76 kg.

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat acum din curiozitate la PA-ul lui si are 190,zic ca nu-i asa rau pentru unul descoperit in primul an si nu-i caut din primul an doar ca i-am vazut la nationala de juniori a romaniei ,acolo i-am descoperit din gresala as putea zice

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Da ma, clar...regen de 190 la Ariesul Turda, in primul an. WTF? Nu am folosit niciodata programe de genu..asa ca nu stiu cati au alti regeni...dar mi se pare cam absurd..in Liga 2 din Rom sa apara regeni cu potentialul asta :)

Link to comment
Share on other sites

ala cu 190 l-am gasit la brasov si nu-ti face griji ca nu l-am editat eu nu folosesc astfel de programe eram doar curios sa vad cat are,mi se pare stupid sa folosesti programe gen FMRTE iti furi singur caciula, practictot jocul isi pierde din farmec

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy