Jump to content

Best Regens


emi201281

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

15arsnedi.png

the next Drogba

alinwankwo.png

presimt ca o sa fie stalpul apararii

38marianpetrescu.png

pacat ca Siman a crezut ca daca o sa ceara 1 milion pe el , o sa il cumpere cinevathumbdown.gif

eugnekonan.png

mai am de asteptat inca 3 ani sa-l pot antrena

michalkolar.png

sper sa scot din el un poacher de clasa

Leut, ai legatura

Link to comment
Share on other sites

sogore, merita incercat :P 200k a fost un chilipir , n-am nimic de pierdut . in schimb nigerianul imi joaca foarte bine pana acum si Real Madrid e interesata de Arsene Die. Leut, ai legatura thumbup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eh, la cat timp ne-am luat sa cautam regenii si jucatori tineri si buni fiecare. Si la atacul meu cu Neymar ( pe care am dat 19 milioane in sez 3 ) si Arsene Die ( unul dintre cei mai buni atacanti regeni ce i-am vazut). La un pusti de 17-19 ani daca e fizic bun si are si ceva atribute mentale gen work rate poate creste foarte mult.

Si luati si niste romani de-ai nostri pe care vreau sa-i fac mari vedete :

2jzsefkerekes.png

7mdlinplmad.png

23bogdankovacs.png

Bonus un brazilian din care vreau un nou Luis Fabiano

geovani.png

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Bonus un brazilian din care vreau un nou Luis Fabiano

geovani.png

Cum vei transforma un stangaci, fara curaj sau viteza, intr-un dreptaci tupeist, recalcitrant si cu fuleu? Nici la Milan Lab n-au ajuns aia la asemenea performante.

Si luati si niste romani de-ai nostri pe care vreau sa-i fac mari vedete :

Kerekes si Kovacs :hysterical: . Si Arpi Paszkany e tot de-al nostru, nu?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu e vina mea ca baietii respectiv Kovacs e nascut la Cluj-Napoca din tata ungur si mama romanca ( I guess? ), iar Kerekes e din Sf. Gheorghe. Conteaza ca la nationala noastra vor juca. Iar la Geovani o sa il vad cum va creste pana in 2013 la Portugesa si poate il transform intr-o banda inside forward ca talent are cu carul.

Link to comment
Share on other sites

Nu e vina mea ca baietii respectiv Kovacs e nascut la Cluj-Napoca din tata ungur si mama romanca ( I guess? ), iar Kerekes e din Sf. Gheorghe. Conteaza ca la nationala noastra vor juca. Iar la Geovani o sa il vad cum va creste pana in 2013 la Portugesa si poate il transform intr-o banda inside forward ca talent are cu carul.

asa e, dar noi romanii am zice ca e cam 'prost' la ce mental attr are, chiar daca ele pot sa creasca.. ( geovani asta )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy