Jump to content

Buguri 10.3.0


Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Ai avut si alte meciuri contra Timisoarei ?

Am jucat in cupa romaniei cu ei, in semifinale, da i-am eliminat si de acolo :)) ....cel mai ciudat e ca inainte cu o etapa de final eram pe 1 loc si tot la egalitate de puncte eram, in ultima etapa am batut si eu si ei...si m-am trezit pe 2 :|

Link to comment
Share on other sites

A observat cineva ca la rahatu' asta de patch, in proportie de 80% (daca nu si mai mult), duelurile 1 la 1 ( fie ele ca sunt la cap sau pe jos ) sunt castigate de adversari ? Sunt pe la jumatatea sezonului cu Liverpool, iar Agger al meu nu l-am vazut odata sa dea si el cu capul de langa un atacant advers . Las-o in gura masii de treaba ca in meciul cu Utd a castigat Owen toate duelurile la cap cu el. Sa nu mai vorbesc de acele clinciuri in care jucatorii mei parca au picioare de guma . Mascherano cu 20 tackling e deposedat in duel unu la unu de un rahat care de-abia sta pe picioare . Ori asta, ori am eu numai domnisoare in echipa ...

Link to comment
Share on other sites

Ieri am reusit performanta uluitoare de a culege vreo 5 taste de pe jos dupa ce mi-o oprit meciu` la ei in careu sau in lovitura libera . recordul anterior o fost de 4 taste B.gif Stiti ce nu inteleg eu ? jocul e praf, e plin de buguri , ne provoaca n`spe mii de nervi / zi dar noi continuam sa il jucam , de ce ? suntem dependenti clar :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Sincer, ba da...Pellegrini l-a jucat DM, cealalalta varianta era Xabi Alonso care, desi batran in save-ul meu, ma dispera cat de bine paseaza. Am scos 2-2 pe Bernabeu, dupa ce le-am tras-o cu 3-2 chez moi. Al doilea trofeu in 5 ani la Betis, primul fiind cupa UEFA. Sper sa iau titlul anu' asta, dupa ce in ultimii 2 ani am terminat pe 2 si an iesit in semifinale in CL.

Link to comment
Share on other sites

Ieri am reusit performanta uluitoare de a culege vreo 5 taste de pe jos dupa ce mi-o oprit meciu` la ei in careu sau in lovitura libera . recordul anterior o fost de 4 taste B.gif Stiti ce nu inteleg eu ? jocul e praf, e plin de buguri , ne provoaca n`spe mii de nervi / zi dar noi continuam sa il jucam , de ce ? suntem dependenti clar :D

a ta macar a avut sanse.a mea n-a mai trait :D.

e prima tastatura distrusa din cauza unui joc :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy