Jump to content

Buguri 10.3.0


Recommended Posts

Daca sezonul trecut Paloschi (cumparat in iarna) in returul de campionat a marcat 2 goluri, acum in turul campionatului a marcat 27 de goluri.

Cand nu e in forma din zece situatii de 1 la 1 la rateaza pe toate. Acum e in mare forma .Dribleaza tot terenul si inscrie.

Cam multe extreme in jocul asta.

pare mai interesant asa.daca in realitate vezi cam rar cazuri dintr-astea,macar in joc sa vezi mai multe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

nu e deloc rar in realitate.

se numeste "in forma" sau in cazul lui Cl.Raducanu "in bulan" sau daca jucatorul e din Premier League "2nd season syndrome" sau daca e de la Lazio il cheama Zarate.

Link to comment
Share on other sites

Serios e ceva in neregula cu Paloschi.Am luat campionatul, cupa, si LC cu Kaiserslautern jucat pe bune.Campionatul cred ca l-as lua si fara el ca deja am echipa mai buna decat Bayern. In finala LC e normal sa bati cu 4-2 pe Real Madrid cand il ai in echipa pe Superman Paloschi care inscrie de 3 ori.In 11 meciuri jucate a inscris de 16 ori.Bineinteles ca are si multe assisturi , nu da doar goluri.

De Benfica am trecut greu cu 1-0 1-2 fara Paloschi in teren.El inscrie jumatate din golurile echipei.

Mi-a oferit Chelsea 63 de milioane. Bineinteles ca am refuzat. Culmea e ca nici el nu vrea sa plece.Totusi are 4,5 milioane pe sezon plus nenumarate bonusuri.

Link to comment
Share on other sites

am castigat contra lui Stoke cu 3-0 dupa care am batut pe arsenal cu acelasi scor, bineintles s-a intrerupt curentul, am luat-o de la capat inainte d meciul cu stoke, am pierdut ambele jocuri cu 1-0 & 2-1 si inca 3 meciuri dupa. si am pierdut orice sanse la campionat. Nu-i asa ca e super jocul asta?

Link to comment
Share on other sites

Mda, sunt la Standard iar in al 2-lea sezon, pe final, am 3 meciuri in 4 zile. Pe 14.03 cu Westerlo ( in cupa ), pe 15.03 cu AA Gent (campionat) si pe 17.03 cu OM ( EL ).

Normal ar fi sa nu se joace decat din 3 in 3 zile maxim...

Link to comment
Share on other sites

Si mie mi se intampla in Anglia pe final de sezon sa am 5 meciuri in 8 zile.Din fericire am prostu' obicei sa-mi fac lotul undeva la 30 jucatori si folosindu-i prin rotatie,reuseam cat de cat sa-mi fac "primul 11" cu jucatori cu condition de la 90 % in sus,mai mult sau mai putin.

Link to comment
Share on other sites

Si mie mi se intampla in Anglia pe final de sezon sa am 5 meciuri in 8 zile.Din fericire am prostu' obicei sa-mi fac lotul undeva la 30 jucatori si folosindu-i prin rotatie,reuseam cat de cat sa-mi fac "primul 11" cu jucatori cu condition de la 90 % in sus,mai mult sau mai putin.

Pai asa am facut si eu, bine, am folosit si mai multi din echipa secunda. Oricum ar trebui sa se faca ceva in legatura cu asta. Si la 2009 era bug-ul asta...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

un bug mare, am terminat campionatul cu Steaua la egalitate de puncte cu timisoara, in meciurile directe am invins acasa cu 4-2 si am fost invins in deplasare 2-1 si nu inteleg cum a putut fi timisoara campioana, in plus am avut si +55 golaveraj fata de +34 timisoara...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy