Jump to content

1st Multiplayer Story


Emilian

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Au trecut multe peste noi si ne aflam in etapa 17. Eu pe primul loc :) Momentan joc in cupa cu Burgos si e 2-1 pt mine, pardon 3-1 :) Emilian si-a luat-o de la Cadiz 2-0 :faces In campionat nu mi-e frica de Emilian, se vede in atachment de ce, ci de Valencia care e la 3 puncte de mine si tocmai l-a achizitionat pe Luque :falca:

BTW l-am luat pe Pires. Bineinteles Emilian a facut nspe mii de transferuri si si-a mai luat cativa prapaditi printre care si Robinho :P

"the ultimate manager --- always wants to win more" ia aminte emilian :D

Spanish_First_Division.html

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

b000000018oh.th.jpg

Mwahahhahahhah mwahahhahahahahah unde-i emoticonu cu dracu ala ? mwahahahahah :evil:evil

Emilian se chinuie sa cumpere diferiti jucatori. Ce stie el? Juninho, Ferreira, auzi la el .. ce copil :B:

Apropo, Ebbe Sand te mai supara? :faces

Am sanse mari sa iau si cupa aflandu-ma in sferturi si joc in acest moment cu Xerez, 1-0 pt mine :yupee::yahoo: Printre celelalte echipe care joaca in sferturi se gasesc: Mallorca, Racing Santander, Osasuna, R Sociedad, Zaragoza si Sevilla.

2-0 acum Eto'o o dubla :)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
la echipa lu' barca probabil ca pe nimeni

Mda, in FM Barca e subevaluata.

:king: Revenge is sweet :wub: Sa va zic cat s-a terminat el derby Barca-Real sau ghiciti singuri?

Luati de aici, THE REVENGE IS SWEEEEEEEET!!!!

b000000020tv.th.jpg

Cristiano, ce ziceai de Ebbe Sand? Shearer, ai indoieli in privinta calitatilor mele de manager? Verpakovskis vorbeste :faces

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

in minus.

oricum nu inteleg placerea voastra de a juca "Transfer Manager 2005". pt mine, sa fac mai mult de 2-3, maxim 4, transferuri intr-un sezon inseamna sa renunt complet la realism...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Am castigat si supercupa spaniei, screen nu va mai dau, mie lene. Scorul a fost 3-1 pt mine . Giovanni, Ronaldinho si ... (da Cristiano) Ebbe Sand.

Later edit: rezultatul de sus e cel din tur, returul s-a terminat 5-4.

b000000122uz.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy