Jump to content

1st Multiplayer Story


Emilian

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Pauza de iarna m-a prins pe ultimul loc 2 victorii, 3 egaluri si 12 infringeri. bleah!

Singurul lucru bun la multiplayerul asta este cxa Dinamo a prins locul 3 intr-o grupa cu Valencia, PSV si Werder si merge in primavara UEFA de mana cu Steaua.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Pe fuga mai transferam niste jucatori la noi in iarna. Ce vine la el nu stiu, la mine... eeh ... va rog sa va uitati la skillurile jucatorilor in fm sa fiti uimiti : Luis Alberto Romero, Ruben Sosa, Dmitry Khomukha, Jesus Cono Aguiar, Jose Luis Carranza, Adrian Vlas si Carlos Eduardo Rendon si se pare ca mai vine Alfonso Dulanto.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Recomand 3 super jucatori:

Medina Bello, Mario Kempes si Tostao. Ii luati pe free si nu sunt de U-21, dar isi fac treaba cu brio, cel putin in campionatul romanesc!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Jucatori de CS. -_-

Mai mult de 2-3 transferuri pe sezon nu e indicat sa faci, mai ales cand joci la o echipa mare. Pierzi mult din feelingul FM-ului.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pana una-alta cotninuam duelul muraturilor din divizia A. Aflat pe ultimul loc sunt nevoit sa schimb radical lotul. Din nefericire tentativa de LOAN pentru Soava si Filimonov a dat gres. Din cauza jucatorilor. Oricum pentru sezonul de primavara echipa de baza arata cam asa: Norman Martin (Ignatescu) - Ureche, Schiopu, Falub - Kajcsaracs, Velcea, Trofin, Mavris - Imam - Aliev, Tanasa

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Am pierdut 4-1 cu Dinamo, la mine acasa... Am juca ofensiv si am patit-o... :crazy: Stan patitu! :D In schimb am gasit o tactica mai veche prin care puteam inchide jocul unei echipe cu valente ofensive.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pentru mine singurele probleme(ignorand iesirile din joc provocate probabil din niste tampenii pe care le-am facut) au fost sa-i astept pe Mihai si Marius, respectiv Alex. Mai rar Emilian si Nechifor.

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
Yep calculatorul, netul, serverul, tot ce e al lui mihai sucks!!! :angry:

Prefer sa ma abtin la comentarii de genul asta. Nu vreau sa spun ca pe serverul tau, eu si cu Marius am fost dati afara din 4 meciuri (toate incheiate la egalitate).

Si mai subtire cu glumele proaste.clar?

Boogie...puteai sa dai reject, sa nu dai oferte de prost gust si sa nu faci comentarii stupide.

Period.

Nu uita ca acum sunt mai multe compuri conectate la acelasi server...pana acum nu au fost 4 calculatoare.

On the other hand.2-3 cu Lecce, 2-3 cu Messina, 1-3 cu Inter, 0-4 cu Bayern. Chivu lost his faith in Emcede Rapid...You suck baby

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu erau glume de prost gust. De acum incolo voi da reject.

Eu nu v-am oferit jucatori pe care sa nu-i puteti cumpara, chiar daca oferisem la toata serie a. Cand vin 2 oferte pentru Cannavaro si Buffon in care mi se cer 20 milioane pe primul si 60 parca pe al doilea cand eu aveam bugetul ramas de 5 milioane nu prea e roz si nici amuzant.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Serveru lui Emilian e devastator...

Are un net impecabil de prost sau calculatorul e jalnic de prost.

De 1 ora incerc sa joc ceva dar e imposibil...

De ce?

1) dupa ce ma chinui o gramada de timp sa intru si sa joc, aflu ca Emilian avea alta baza de date

2) in alta ordine de idei, Emilian are o nebunie de calculator care in cazul unei discutii pe messenger coroborata cu "existenta" serverului de FM 2005 duce la craparea serverului

KUTGW Emilian

Prefer sa ma abtin la comentarii de genul asta. Nu vreau sa spun ca pe serverul tau, eu si cu Marius am fost dati afara din 4 meciuri (toate incheiate la egalitate).

Si mai subtire cu glumele proaste.clar?

Boogie...puteai sa dai reject, sa nu dai oferte de prost gust si sa nu faci comentarii stupide.

Period.

Nu uita ca acum sunt mai multe compuri conectate la acelasi server...pana acum nu au fost 4 calculatoare.

On the other hand.2-3 cu Lecce, 2-3 cu Messina, 1-3 cu Inter, 0-4 cu Bayern. Chivu lost his faith in Emcede Rapid...You suck baby

you suck. :faces

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Diferenta intre mine si tine e ca eu aveam 50 de useri online pe yahoo messenger si 2 compuri legate la al meu.

Cand din 15 in 15 sec iti tot intra si ies 2-3 useri pe messenger iti garantez ca ai probleme? Tu cati useri ai pe messnger? Ai macar 25?

Eu am 193 pe lista si in perioada cat am jucat FM azi am avut minim 30-40 online in permanenta.so go figure it geniule!

Bleah! (2005 © Andrei)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy