Jump to content

1st Multiplayer Story


Emilian

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Pentru Mihai:

Fiindca am luat campionatul in primul an, la fiecare salvare, imi permit sa-ti spun ce ar fi trebuit sa faci si ce ai putea face. Cheia succesului, fara discutie, erau Demichelis (mai mult de 8 mil. de $ n-ai fi dat pe el) si Evra (intre 13 si 17 mil.). Nu mai tin minte ce ai facut cu Meyde. Sper sa nu-l fi vandut. Joaca bine. In ceea ce priveste imbunatatirea capitalului, situatia e simpla: Kily ar fi plecat pentru o suma modica: intre 8 si 13 mil., C. Zanetti pentru 5 mil., Farinos pentru 3,5 mil. (posibil 5 mil.), Karagounis pentru 5 mil., Vieri pentru 6 mil. Ei, cam asa... Echipa ar fi trebuit sa fie asta: Toldo - Javier, Demichelis, Cordoba, Evra - Meyde, Davids, Stankovic, Recoba - Martins, Adriano. Rezerve: Carini, Burdisso, Favalli, Ze Maria, Cambiasso, Emre, Cruz.

Merdus iti va oferi in iarna 16 mil. pe Recoba. Sa ii fixezi pretul la 20 de meleoane (cash). Si pe Stankovic il poti da in iarna pe bani frumosi: 50 de milioane. Sa il dai neaparat in vara pe suma asta. Iti spune cineva care are acum peste 480 de milioane, bani pentru transferuri. ^_^

Toldo e o pacoste. Trebuie sa te dispensezi de serviciile lui. Sezonul viitor sa il iei pe Saja. Gata, ajunge.

La FM suntem cei mai buni. Bauscia. :B:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Roma e in revenire de forma, jucam la turatie maxima in noua formula tactica: Zotti - Panucci, Caraga, Chivu, Hubschmann - Mancini, Totti, De Rossi - Riordan, Robinho, Cassano. Scoruri? 5-0, 4-0, 4-0, si se pregatea Milanul lui boogie...

Ah, sa nu uit rezervele: Radoi, Montella, Vanoli, Riseth si altii

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Mihai din cate am vazut se descurca fara Adriano foarte bine desi am vazut transferuri fara sens: jucatori de 15-16 ani din cauza carora am asteptat multe minute muscand din masa... In clasament Milan e pe primul loc si Inter e pe doi. Pentru un clasament detaliat este rugat Mihai sa intre in joc si sa dea un prin screen. :)

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy

Pregatim tineretul :P

Mda...din pacate sunt pe locul 2 fiindca am pierdut 4 puncte in cele 2 meciuri "jucate" de asistent cand m-a dat afara din joc. Bleah!

In conditiile in care Crespo da gol dupa gol (Boogie stie :P ), Recoba e imperial (are media 9,20 dupa o treime din campionat).

Boogie deja ma uraste (Recoba i-a explicat ca un meci se joaca pana in minutul 90+).

Emilian joaca din ce in ce mai bine cu echipele mici: 5-0, 4-0, etc. Sa il vedem cu cele mari cum joaca.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Atat io cat si boogie am demisionat de la cfr si bacau. Eram de coma. Am trecut la cluburi mai serioase, la batalia gigantilor: Real vs Barca. Boogie a inceput cu acelasi Zola, plus Jensen (Dortmund) plus Thiam. Io cau portar, fundas central si inca un atacant. Chelski n-a percutat la cererea mea: 100 mioane pt. Ronaldo. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Abia incerc sa scpa de jegurile de la echipa a doua si imi zice Emilian ca el a reusit sa-l dea pe unu Adrian pe o suma rezonabila(sub 1 mil :P ) Abia daca vand un jucator de la echipa a doua si poate pe Gerard si pe Giovanni.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Primul meci: cu Dinamo in turul 3 preliminar. 2-0 la Bucuresti, fara probleme (Raul, Owen). Dupa care i-am facut o bucurie lui Perez: noul GALACTIC se numeste... DEL PIERO. 19 milioane. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Mda, bun joc Fm-ul asta. Doua meciuri televizate in tot turul, nu si cel cu Barcelona. :(

In alta ordine de idei: Fredheim Holm a sosit, un varf de mare viitor. Si se pregateste fundasul dreapta brazilian George.

:blind:Nu stiu sa folosesc butonul de edit - imi cer scuze :blind:

returul cu Dinamo a fost un galop de sanatate: 5-0 -_-

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Mda, am facut atatea transferuri si am uitat sa dau numere jucatorilor. Stiti ce inseamna asta in Spania? Nu-i pot folosi in campionat. :angry:

Debut fulminant: 4-0 cu Athletic Bilabo. Grasutul - 4 boabe, bobite, bobisoare sau cum vreti sa le spuneti. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy