Jump to content

Intrebari Puse De Incepatori


Bogdy26

Recommended Posts

Nu prea vrea sa mearga, imi cere sa am acei 4 jucatori. O sa mai incerc si o sa va spun daca am reusit sa rezolv problema.

Thanks! ;)

Sunt doua conditii pe care trebuie sa le indeplinesti: minim 4 jucatori crescuti la club si 8 in tara respectiva. Atunci cand selectezi jucatorii, in josul ecranului iti apare o sectiune in care vezi cati jucatori din cei deja selectati se incadreaza in conditiile de mai sus.

Daca nu ai suficienti jucatori care sa indeplineasca cele doua conditii, lasi lotul necompletat cu diferenta pana la limita impusa (de exemplu, daca ai doar 3 jucatori crescuti in tara, trebuie sa lasi 5 locuri necompletate).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Jocul face diferenţă între jucători crescuţi la club între 15-21 ani şi jucători crescuţi la club între 0-21 ani. La înregistrare pe cei din categoria a doua nu a contabilizat la înregistrare deşi prima perioadă face parte din cea de a doua. Sunt în 2022, dar nu cred că asta contează.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Generaţia de Aur

Am vazut ca se tot discuta pe forumuri de FM despre PA unui jucator.Inteleg ca acel PA inseamna potential ability al acelui jucator dar unde pot vedea acest PA al fiecarui jucator?

In editor se poate vedea. Dar ce farmec ar mai avea jocul daca ai sti la fiecare jucator cat creste ??

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Daca ai scouteri buni si totusi vrei sa vezi o aproximare al acestui PA dai scout si stelutele la Potential ability iti sunt indicii la cam cat de bun poate sa ajunga. Asta nu e trisat.

Link to comment
Share on other sites

salut..am si eu o intrebare:Stie cineva echipe mici din diviile inferiora din orice tara care au investitori cu multi bani?..de mult caut asa ceva dar nu am gasit..un exemplu bun este malaga.Sper ca nu este cam idioata intrebarea,multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy