Jump to content

Intrebari Puse De Incepatori


Bogdy26

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Astepti pana cand sunt ei disponibili sa vorbeasca despre asta .. eu in sezonul 3 la Craiova am balance 20 M dar ei nu mai vor sa faca nimic si n-am ce sa le cer ...adica n-am nici o optiune de board request ....rabdare iti trebuie ca sa upgradezi academia :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

~/My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/graphics/pictures/kits/3d

Eu am un Core2Duo la 3 Ghz, 2 gb ram si joc cam cu 17-18 ligi selectate. Merge foarte bine, cred ca as putea sa pun lejer mai multe. Nu stiu ce sistem ar putea sa incarce toate ligiile, dar stii cum e, cu cat mai bun cu atat mai bine.

Deci sa inteleg ca un i5 2400 cu 4gb de ram merge ca uns cu totul selectat. Teoretic si pt 2012 ar trebui sa se aplice acelasi lucru? Pana acum eu jucam de pe laptop dar in septembrie daca imi iau pc vroiam sa ma asigur ca o sa mearga full.

Mersi mult :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut!

Sunt incepator si as vrea sa aflu ce insemna in romana anumite cuvinte(nu stiu engleza prea bine).

PS:Leam scris pe categorii exact asa cum apar ele in joc.

Team Instructions:

Mentality: -Ultra defensive

-Defensive

-Normal

-Attacking

-All out attack

Creative Freedom: -Little

-Normal

-Much

Passing Style: -Short

-Mixed

-Direct

-Long

Tempo: -Slow

-Normal

-Quick

Width: -Narrow

-Normal

-Wide

Closing Down: -Rarely

-Mixed

-Often

Time Wasting: -Rarely

-Mixed

-Often

Defensive Line: -Depp

-Normal

-Push Up

Tackling: -Easy

-Normal

-Hard

Focus passing: -Mixed

-Down both flanks

-Down left flank

-Down right flank

-Through the middle

Marking: -Zonal marking

-Man marking

Traget man supply: -Mixed

-To feet

-To head

-Run onto ball

-Tight marking

-Use target man

-Use playmaker

-Play offside

-Counter attack

Set Pieces:

Corners: -Mixed

-Short

-Near post

-Far post

-Penalty area

-6 Yard box

Free kicks: -Mixed

-Short

-Long

-Cross near

-Cross far

-Cross centre

-Best header

Throw ins: -Mixed

-Short

-Long

-Quick

Link to comment
Share on other sites

vezi ca au mai fost explicate pe forum, cauta mai bine.

IMO, daca nu stii engleza iti va fi imposibil sa joci acest joc.

Am cautat o jumatate de ora si nu am gasit nimic.M poti ajuta cu niste linkuri?

In alta ordine de idei eu inteleg cat de cat jocul si ce scrie la news si etc doar ca nu stiu ce inseamna cuvintele de la team instruction si cele de la player instruction.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Am cautat o jumatate de ora si nu am gasit nimic.M poti ajuta cu niste linkuri?

In alta ordine de idei eu inteleg cat de cat jocul si ce scrie la news si etc doar ca nu stiu ce inseamna cuvintele de la team instruction si cele de la player instruction.

incearca cu google translate. te ajuta sa intelegi cat de cat

Link to comment
Share on other sites

Mai degraba incerci sa vorbesti cu el si sa il lauzi, daca poti sa vorbesti cu el despre cearta si sa-i ceri scuze.

Si sa il folosesti titular in cat mai multe meciuri.

Cat despre un salariu mai mare depinde de cat de bun e jucatorul si de cat timp e suparat. Daca e bun si e suparat de mult timp si din cauza lui numai joaca nici echipa bine atunci ar o incercare buna sa ii maresti salalariul, dar nu e sigur ca o sa redevina happy. Daca nu e bun , nu se merita.

Link to comment
Share on other sites

salut..de mult am vrut sa`mi creez un club..m.am gandit sa scimb numele unirii urziceni,sa sterg toata istoria si sa schimb anul in care s.a fondat.

Dupa ce am facut toate acestea am vrut sa incep cu acesta echipa dar ROmania nu o puteam selecta..de ce?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Buna ziua,

Si eu sunt tot un incepator in ale managerului ! ... am doua probleme :D

1. mi'am instalat liga 1 ...este ok..toti jucatori..si mi'am mai instalat si patchul 2D kits...cu tricourile ! acum nu stiu de unde sa iau si stemele la liga 1 ! Multumesc !

2. de exemplu la Dinamo ...marius nicuale este imprumutat la kavala..cum fac sa il rechem ! ?

Multumesc !

Si sper sa nu radeti de intrebarile mele !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sunt cam nou cu fm si vreau sa incerc o echipa din liga 2a de la noi (viitorul cta) si am niste intrebari

ce ligi tre sa-mi activez? (ca sa am de unde lua jucatori/ si tre sa fie viewonly sau playable?/ nu ma intereseaza sa schimb echipa pe viitor)

am nevoide vrun patch ceva? (am deja marshalls v8 transfer update)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy