Jump to content

Fm 2011 - Primele Impresii


Mihai

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Ce legatura are crack`ul sau jocul original / piratat cu faptul ca pui sau nu screenuri? Dar prin faptul ca ai jocul in original, de doua ori chiar, crezi ca ai un avataj de care te poti lega si il aduci mereu in prim-plan atunci cand nu gasesti un raspuns mai potrivit. In cazul de fata imi scotii ochii ca ai jocul original cand eu doar am observat ca in loc sa povestesti despre propria ta cariera, preferi sa aduni multe posturi pe seama carierelor celorlalti useri.

Te rog opreste-te, Tzandarica. Las-o asa cu adunarea posturilor, "te dai mare ca ai jocul original" si alte atacuri de copii sub 15 ani. Ok, bine, uite o sa pun pentru tine cateva screenuri sa nu mai plangi.

joc in liga a 2a rusa si am voie cu 3 straini in echipa. cum plm jucatori care au a doua nationalitate rusa, dar au declarata prima lor tara ca nationala sunt considerati straini? asa e si in realitate?

In Italia la mine nu e asa. Dar poate in Rusia e alta mancare de peste.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e o problema la partea de preluare a cluburilor.

La FM 2010, Vama cumpara FC Brasovul, acum cumpara Rapidul.

Si FC Brasov e cumparat de antrenorul Danut Oprea (bine, in joc e considerat director) ... De unde ar putea scoate taranoiul ala 2.5 milioane ?

Inca ceva, stadionul Tineretului are 8.000 de locuri, nu 12.000.

Link to comment
Share on other sites

Poate să ataşeze cineva şi un screenshot cu lotul Rapidului? Eventual cu valorea jucătorilor. Că nu mai am răbdare până îmi fac şi eu ceva timp şi încep şi eu o carieră.

Aaa...şi nu înţeleg cum de unii din voi aţi reuşit deja să terminaţi un sezon. Eu abia dacă reuşesc să parcurg o lună în 2-3 zile. Ce-i drept nici timp prea mult nu am...

Link to comment
Share on other sites

intrebare: exista in editor vreun buton care sa imi puna toti jucatorii din database free ?? sau trebuie sa iau eu fiecare echipa si sa reziliez contractele ?? multumesc

Eu am realizat o astfel de baza de date. Dar trebuie facute si alte schimbari. De exemplu ... stii ce se intampla pentru echipele din Premier League ? Raman cu un wage budget infim de 200k per an si nu iau jucatori. Trebuie efectuate si niste shcimbari la nivel de club. Probabil am sa scot eu una ... atunci cand ar sa apara si utilitarul (FM Genie Scout) cu care pot sa extrag anumite informatii din baza de date.

PS: Poti realizat mass-editing ,dar este oarecum limitat la un numar mic de jucatori.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Eu am realizat o astfel de baza de date. Dar trebuie facute si alte schimbari. De exemplu ... stii ce se intampla pentru echipele din Premier League ? Raman cu un wage budget infim de 200k per an si nu iau jucatori. Trebuie efectuate si niste shcimbari la nivel de club. Probabil am sa scot eu una ... atunci cand ar sa apara si utilitarul (FM Genie Scout) cu care pot sa extrag anumite informatii din baza de date.

PS: Poti realizat mass-editing ,dar este oarecum limitat la un numar mic de jucatori.

ms de informatii ady

Link to comment
Share on other sites

Guest vladut89

Liber la pareri, opinii, comentarii etc.

Pentru probleme tehnice aruncati o privire aici: FM 2011 Demo FAQ

Pentru download aici: FM 2011 Demo Download

Salut!

M-ai putea ajuta intr-o problema?Mi invizibil cursorul knd intru in manager deci practic nu se vede dar knd nimeresc cateodata cu mouse-ul intra in cate ceva.Ce sa fac??am tot cautat dar nu gasesc si deja is disperat k este manageru 2011 si eu nu ma pot juca:(

Link to comment
Share on other sites

Salut!

M-ai putea ajuta intr-o problema?Mi invizibil cursorul knd intru in manager deci practic nu se vede dar knd nimeresc cateodata cu mouse-ul intra in cate ceva.Ce sa fac??am tot cautat dar nu gasesc si deja is disperat k este manageru 2011 si eu nu ma pot juca:(

Presimt ca o sa iasa un mic Pruteanu din el vampire.gif.

On-topic . Ce varianta de crack ai ? Skidrow sau varianta ruseasca ? S-ar putea sa te fi ales cu o varianta ruseasca gresita ... precum

.

Fa ce face el si s-ar putea sa mearga.

Link to comment
Share on other sites

Guest vladut89

Ca sa te ajutam, avem si noi nevoie de ajutorul tau.

Asadar:

1. Trebuie sa stim ce fel de crack ai la joc.

2. Mouse-ul e wireless sau cu fir?

3. Laptop sau desktop.

Pai crack am cel de pe filelist Football.Manager.2011.NoDVD-RELOADED si l-am incercat si pe asta Football.Manager.2011.Crack.By.Angel-FL si tot asa mouse-ul e invizibil.Am laptop da placa video e ok HD 3650 deci nu asta e problema.De folosit folosesc si mouse-ul cu fir si touchpad-ul.

Deci care ma puteti ajuta?

Link to comment
Share on other sites

Guest vladut89

Intra si aici si povesteste cele intamplate. Acolo se discuta problemele de crack.

PS: Se mai fac masini de cusut la Reghin? S-ar putea sa joci FM la ele.

Ma niciodata nu s-au facut la reghin masini de cusut ...eventual viori mobila tafuri chestii deastea dar masini de cusut neever;)) da dak nu am cum sa ma joc pe laptop krek la o masina de cusut o sa ma joc:P

Link to comment
Share on other sites

Faze unu la unu de obicei sunt rezolvate in favoarea GK...atunci cand atacantul meu scapa cu portarul. Un numar exagerat de suturi in bara.. am avut cam 11 in 7 etape cu un record de 4 intr-un meci care l-am pierdut cu 2-1.

Un lucru nu cred ca o sa se schimbe cand vine vorba de FM...reuseste sa imi creasca tensiunea de fiecare data :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy