Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Fm 2011 - Primele Impresii


Mihai

Recommended Posts

Amin!

Apropo, am vazut in articolul din ProSport cativa dintre cei mai promitatori tineri jucatori romani din campionat. Cred ca la Craiova va fi o paine buna de mancat anul asta :)

Si inca ceva: la Santos am vazut 2 wonderkids. Unul l-a luat Sahtior (Neymar, AM/S de 17 ani, 13 mils) si unul l-am luat eu la Valencia, M/AM de 20 de ani cu vreo 10 mils.

Mai era si un pusti pe nume Andre , da acum e prin Ucraina la Dinamo Kiev

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

nu a jucat prin alte 2 parti? e fgn?

E italian. Nu juca nicaieri, era liber de contract (32 ani).

Am vazut regula ca nu e voie sa iei jucatori non-EU, cred ca de aia intrebi, dar am luat un italian free transfer tocmai ca sa il pot folosi.

Any ideas?

Ce ziceai cu jucatul in alte 2 parti? Nu il pot inregistra daca a jucat la alte 2 cluburi non-EU sau cum?

Link to comment
Share on other sites

E italian. Nu juca nicaieri, era liber de contract (32 ani).

Am vazut regula ca nu e voie sa iei jucatori non-EU, cred ca de aia intrebi, dar am luat un italian free transfer tocmai ca sa il pot folosi.

Any ideas?

Ce ziceai cu jucatul in alte 2 parti? Nu il pot inregistra daca a jucat la alte 2 cluburi non-EU sau cum?

Vezi poate nu i-ai pus numar :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Vezi poate nu i-ai pus numar :thumbup:

Mersi de sfat!!

A trebuit sa-i pun numar, dar tot aparea cu UNR la sectiunea de Player Numbers.

Pe langa asta a trebuit sa merg la Team Registration si sa scot pe altu din lot si sa-l inregistrez pe asta.

Acum il pot folosi, cat a mai ramas jucabil din Demo :)

Am fost confuz pentru ca la FM2010 parca i-a inregistrat automat, nu trebuia sa fac eu manual register decat in competitiile UE, ce-i drept in FM2010 nu am ajuns prin serie B, am jucat prin Anglia in seriile inferioare si apoi am ajuns in Serie A.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

FM 2011 Demo e al doilea program care da crash pe Mac-ul meu (de 2 ori), dupa Mozilla. E de rau zic eu, poate pentru ca il joc de pe Steam?

E destul de buggy (nicio aluzie, Bughy): multe screen-uri nu apar ca lumea, un exemplu rapid Summary-ul de la Finances.

E dragutel 3D-ul, dar imi merge muuuuuult mai greu (initializarea aia, cel putin) decat la FM 2010.

Cum sta totusi treaba aia cu instructiunile echipei adverse? Adica o sa vedem ce i-a pus Mou pe trantori sa faca?

Cam atat. Daca mai da un crash, that's 3 and it's out!

Link to comment
Share on other sites

Fitzos cu Mac ;)

Apropo de 3D, ceva foarte suparator: prizele portarilor. Parca prind mingile de la 1 centimentru de ecran distanta, adica te-ai astepta ca sutul ala sa iasa afara si cand colo, apare dupa o fractiune de secunda in bratele portarului. Sucks.

Link to comment
Share on other sites

FRATILOR JOCUL ESTE CU MULT MAI BUN CA FM 2010 ARE MULTE NOUTATI SI IL FACE MULT MAI INTERESANT .

CA O REMARCA CARE POATE AR TREBUI CORECTATA( ACU NU STIU DACA E DOAR LA MINE SAU SI LA ALCINEVA) IN MOMENTUL CAND UN JUCATOR SCAPA SINGUR LA POARTA SI AJUNGE LA 16 METRI IAR PORTARUL IESE PE UNDEVA LA 11 METRI ATACANTUL RATEAZA ASTA IN PROPORTIE DE 99 % . POATE IMI ZICETI DACA SI LA VOI ESTE LAFEL

Link to comment
Share on other sites

FRATILOR JOCUL ESTE CU MULT MAI BUN CA FM 2010 ARE MULTE NOUTATI SI IL FACE MULT MAI INTERESANT .

CA O REMARCA CARE POATE AR TREBUI CORECTATA( ACU NU STIU DACA E DOAR LA MINE SAU SI LA ALCINEVA) IN MOMENTUL CAND UN JUCATOR SCAPA SINGUR LA POARTA SI AJUNGE LA 16 METRI IAR PORTARUL IESE PE UNDEVA LA 11 METRI ATACANTUL RATEAZA ASTA IN PROPORTIE DE 99 % . POATE IMI ZICETI DACA SI LA VOI ESTE LAFEL

Frateeee

post-4088-12881994455289_thumb.jpg

and Remove it

post-4088-12881995911761_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

FRATILOR JOCUL ESTE CU MULT MAI BUN CA FM 2010 ARE MULTE NOUTATI SI IL FACE MULT MAI INTERESANT .

CA O REMARCA CARE POATE AR TREBUI CORECTATA( ACU NU STIU DACA E DOAR LA MINE SAU SI LA ALCINEVA) IN MOMENTUL CAND UN JUCATOR SCAPA SINGUR LA POARTA SI AJUNGE LA 16 METRI IAR PORTARUL IESE PE UNDEVA LA 11 METRI ATACANTUL RATEAZA ASTA IN PROPORTIE DE 99 % . POATE IMI ZICETI DACA SI LA VOI ESTE LAFEL

warn. e dimineata, sunt la munca, si nu suport sa tipe cineva la mine...

Link to comment
Share on other sites

Tot timpul o sa il consideram un update a lu X pentru ca nu va mai fi niciodata un FM 2005, adica crearea unui nou joc aproape de la 0.

Eu personal nu am mai jucat Demo-ul in ultimii 4 ani, am trecut direct la full cand a iesit, parca e mai interesant. :)

Oricum sper sa fie jucabil de la inceput sau macar in cel mai scurt timp.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy