Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Fm 2011 - Primele Impresii


Mihai

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

o problema am vazut eu la liga a III a si vreau sa stiu daca si la voi e la fel , la meciuri nu poti lua decat 3 rezerve desi in mod normal sunt 7 si 5 schimbari pentru liga a III si obligatoriu trebuie sa se joace cu 3 jucatori sub 21 ani pe toata durata partidei

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare: Declaratiile de la conferintele de presa afecteaza Job Security? Ca altfel nu pot sa-mi explic de ce aveam 40 % la Job security inainte de meciul cu Branesti, si dupa ce i-am batut cu 2-0, am 38%.

Depinde ce declari. Daca spui ca te-ar interesa un post de manager vacant la un alt club, e firesc sa iti afecteze Job Security.

Link to comment
Share on other sites

fratilor am o intrebare...poate puteti sa ma ajutati.....cum fac sa joc in retea....de exemplu pe lan,cu colegii de camera...ajutati-ma pls!!!

cel care creeaza jocul bifeaza "run as server", iar ceilalti se conecteaza prin "direct ip".

Link to comment
Share on other sites

Am observat la fm 11 ca se dau o caruta de goluri din afar careului si de la peste 25-35 m, in general le dau jukatorii care au long shots de 10-11-13 nu mai mult, innebunesc cand vad ,jok cu Steaua, numai asa i-au goluri si am jucatori foarte buni, nu inteleg cum poate un atakant cu finalizare 10 si heading 8 sa-mi dea 2-3 goluri cu pase de la jukatori care au la pace 11 si tot asa si cum naiba de ma tine rapidul cu 3 jukatori eliminati pana-n minutul 35 numai careul meu de 16 metri si ataka non stop si-mi dau si 2 goluri cu toate ca au jukatori cu , calitati pe care eu nu-i tin la echipa a 2-a, mor dar tot nu inteleg cum naiba Otelul la mine acasa cu un amarat de de ML care are la viteza, acceleratie 11-12 pooate sa-mi faca mijlokasul si fundasul lateral care are 15-16 la aceste calitati.NU INTELEG.

Link to comment
Share on other sites

numai careul meu de 16 metri si ataka non stop si-mi dau si 2 goluri cu toate ca au jukatori cu , calitati pe care eu nu-i tin la echipa a 2-a, mor dar tot nu inteleg cum naiba Otelul la mine acasa cu un amarat de de ML care are la viteza, acceleratie 11-12 pooate sa-mi faca mijlokasul si fundasul lateral care are 15-16 la aceste calitati.NU INTELEG.

Nu intelegi pentru ca jocul asta este cel mai mizerabil joc facut vreodata. Eu asa ceva n-am vazut de cand joc si joc de cativa ani. Bine ca l-am luat crack-uit ca altfel imi dadeam cu tesla-n ...... daca mai dadeam si bani pe mizeria asta. Desi eram destul de obsedat de football manager, varianta 2011 m-a linistit total. Sper ca nimeni sa nu mai cumpere vreodata jocul asta si daca totusi nu se poate abtine sa-l ia piratat. In rest toate cele bune!!

Link to comment
Share on other sites

Am observat la fm 11 ca se dau o caruta de goluri din afar careului si de la peste 25-35 m, in general le dau jukatorii care au long shots de 10-11-13 nu mai mult, innebunesc cand vad ,jok cu Steaua, numai asa i-au goluri si am jucatori foarte buni, nu inteleg cum poate un atakant cu finalizare 10 si heading 8 sa-mi dea 2-3 goluri cu pase de la jukatori care au la pace 11 si tot asa si cum naiba de ma tine rapidul cu 3 jukatori eliminati pana-n minutul 35 numai careul meu de 16 metri si ataka non stop si-mi dau si 2 goluri cu toate ca au jukatori cu , calitati pe care eu nu-i tin la echipa a 2-a, mor dar tot nu inteleg cum naiba Otelul la mine acasa cu un amarat de de ML care are la viteza, acceleratie 11-12 pooate sa-mi faca mijlokasul si fundasul lateral care are 15-16 la aceste calitati.NU INTELEG.

numai careul meu de 16 metri si ataka non stop si-mi dau si 2 goluri cu toate ca au jukatori cu , calitati pe care eu nu-i tin la echipa a 2-a, mor dar tot nu inteleg cum naiba Otelul la mine acasa cu un amarat de de ML care are la viteza, acceleratie 11-12 pooate sa-mi faca mijlokasul si fundasul lateral care are 15-16 la aceste calitati.NU INTELEG.

Nu intelegi pentru ca jocul asta este cel mai mizerabil joc facut vreodata. Eu asa ceva n-am vazut de cand joc si joc de cativa ani. Bine ca l-am luat crack-uit ca altfel imi dadeam cu tesla-n ...... daca mai dadeam si bani pe mizeria asta. Desi eram destul de obsedat de football manager, varianta 2011 m-a linistit total. Sper ca nimeni sa nu mai cumpere vreodata jocul asta si daca totusi nu se poate abtine sa-l ia piratat. In rest toate cele bune!!

Huh ?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu intelegi pentru ca jocul asta este cel mai mizerabil joc facut vreodata. Eu asa ceva n-am vazut de cand joc si joc de cativa ani. Bine ca l-am luat crack-uit ca altfel imi dadeam cu tesla-n ...... daca mai dadeam si bani pe mizeria asta. Desi eram destul de obsedat de football manager, varianta 2011 m-a linistit total. Sper ca nimeni sa nu mai cumpere vreodata jocul asta si daca totusi nu se poate abtine sa-l ia piratat. In rest toate cele bune!!

si tie.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Am si eu o intrebare... in timpul meciului asistentul imi tot spune ca un jucator "is not used to closing down opponents as often as asked to today" sau "used to closing down opponents more often than asked to today".

Trebuie sa-i dau ceva instructiuni jucatorului respectiv sau ar fi bine sa-l schimb?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Generaţia de Aur

Am patit urmatoarea situatie: Meci amical in care am invins cu 2-1 dar am dat un singur sut pe poarta (si celalalt gol nu a fost autogol :) ) - eram on holiday -

Strange ... :thumbdown:

De ar fi asta singura problema a jocului ce bine ar fi :thumbdown:

<_<

Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare pe cat se poate de simpla pe atat de enervanta. S-a scos optiunea sa vad jucatorii Overview- position? Nu reusesc cum sa ii aliniez in ecranul principal pe 2 coloane dupa pozitie.

Chiar s-a scos de tot optiunea asta? e obositor sa am toti jucatorii aliniati unul dupa celalalt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy