Jump to content

Omul Care A Castiga Ucl In Fm, Vorbeste Cu Noi!


Extreme

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
  • Romania Research Team

Cum sa zic, nu ai nevoie de reload. Dupa 3 ani si un loc foarte bun (locul 8 sau 9) in Liga I iei ceva banuti. Apoi cu FM Scout iti gasesti cei mai tari regeni. Destul de simplu zic.

Link to comment
Share on other sites

cristi esti wow..cate reloduri oare ai dat? :P

Ma asteptam sa intrebati :). Oricum, uita-te la cifre am avut mai multe suturi pe poarta decat MU si la statistici ca nu intamplator joaca bine echipa. Uita-te ca de cativa ani joaca impreuna jucatorii astia - se vede in dreapta - am mai pus niste screens cu ei in urma pe alt topic cu sceen shots cand am inceput sa construiesc echipa - sunt cam aceeasi doar mai evoluati si mai buni si mai omogeni. Din pacate celelalte echipe nu evolueaza asa bine in timp... dar e un joc pana la urma. Uita-te la salarii ca imi permit sa dau 150k/saptamana (Kysela) ca sa nu vand jucatorii aiurea... si mai am un buget de vreo 50 mil si o echipa de 16 scouti cu un knowledge excelent - in loc de FM Scout ala care nu stiu ce e...

In fine, mai am si alte statistici si salvarea daca vrei, dar oricum nu asta e important :) Joc ca imi place.

Link to comment
Share on other sites

Asta este ori ignoranta ori ipocrizie. Altceva nu poate fi.

Da, ce sa zic... e chiar asa greu de acceptat ca daca ai bani poti sa joci bine? Am ceva de castigat daca nu as recunoaste ca as folosi alte tooluri? Nu vad, nu are nici un farmec... oricum asta e cariera..

Link to comment
Share on other sites

Da, ce sa zic... e chiar asa greu de acceptat ca daca ai bani poti sa joci bine? Am ceva de castigat daca nu as recunoaste ca as folosi alte tooluri? Nu vad, nu are nici un farmec... oricum asta e cariera..

Frumoasa cariera cu Maramuresul, n-am ce comenta. Ai putea face un story, despre cariera? :D

Ar fi interesant, sa vedem cum ai ajuns pana acolo. PArca erau in B la inceput, nu?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Faceam referire doar la partea cu FM Scout. Reciteste-ti postul si ce am subliniat eu din el.

Din partea mea, poti sa castigi si Jocurile Paralimpice cu FC Maramures. Nu e treaba mea ce si cum joaca fiecare, insa atitudinea asta de "curva virgina" (scuza-mi exprimarea, nu o lua ca pe o jignire, e imprumutata de la Mircea Badea) imi displace.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa cariera cu Maramuresul, n-am ce comenta. Ai putea face un story, despre cariera? :D

Ar fi interesant, sa vedem cum ai ajuns pana acolo. PArca erau in B la inceput, nu?

Da, sigur. Nu am facut niciodata story dar os a caut pe forum sa vad ce si cum si unde se face.

Link to comment
Share on other sites

Faceam referire doar la partea cu FM Scout. Reciteste-ti postul si ce am subliniat eu din el.

Din partea mea, poti sa castigi si Jocurile Paralimpice cu FC Maramures. Nu e treaba mea ce si cum joaca fiecare, insa atitudinea asta de "curva virgina" (scuza-mi exprimarea, nu o lua ca pe o jignire, e imprumutata de la Mircea Badea) imi displace.

Da, inteleg ce vrei sa zici. Inafara de graphics care imi plac la nebunie desi sunt neoficiale nu am folosit alte tooluri/patchuri, inclusiv acel FM Scout. Care habar n-am cum functioneaza, dar dupa reactii banui ca iti cauta jucatori buni.

departamentul de scouting:

2011-12-27_00014.jpg

2011-12-27_00015.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy