Jump to content

Omul Care A Castiga Ucl In Fm, Vorbeste Cu Noi!


Extreme

Recommended Posts

Realizezi ca si cu ajutorul FM Scout poti sa iti gasesti si staff, nu?

Dupa cum am mentionat mai sus... nu realizez :) ca nu folosesc decat jocul cumparat si extra graphics care fac jocul sa arate bine... din 2005 de cand ma joc. Ce rost are sa folosesti alte tooluri neoficiale? Si asa e prea usor ca vezi atributele - in viata reala asta e problema ca nu le vezi. Ma tenteaza un astfel de challenge.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Eu apreciez faptul ca ai obtinut interviul, ceea ce e o performanta la varsta ta., dar totusi nu e mare lucru sa castigi UCL cu o echipa din Romania. Dupa cateva sezoane cu niste transferuri sanatoase, poti reusi performanta.

Oricum, bravo pentru interviu.

Link to comment
Share on other sites

Eu apreciez faptul ca ai obtinut interviul, ceea ce e o performanta la varsta ta., dar totusi nu e mare lucru sa castigi UCL cu o echipa din Romania. Dupa cateva sezoane cu niste transferuri sanatoase, poti reusi performanta.

Oricum, bravo pentru interviu.

Subscriu-nu am reusit sa castig UCL cu o echipa formata numai din jucatori romani,cu toate echipele romanesti am castigat trofeul si acest aspect este cel care ma determina sa schimb echipa,sa reincep jocul cu alta .N-ar mai avea farmec sa continui cu aceeasi echipa-cel mai greu am castigat UCL in FM10 cu CSM RmValcea parca prin 2022.

Link to comment
Share on other sites

Aici e vorba de FM 12 nu FM11

Nu te ingrijora.Acum am inceput cel de al doilea sezon din Fm 12 ,Si deja sunt ca si in grupe.Am batut-o pe Sparta Praga in deplasare deja.Mai vedem ce voi face.

Apropo.Voi ati observat ca in multe campionate adaugate ulterior ,majoritatea jucatorilor st generati de computer?In campionatul cehiei 75% sunt jucatori care nu exista.Sunt foarte buni ,majoritatea dintre ei avand peste 25 de ani,insa costa cateva milioane.

Link to comment
Share on other sites

In Fm 12,am jucat cu Pandurii.Am luat titlul si cupa in primul sezon.L-am luat pe Gregory Nelson (CSKA 10K) Nelson Saavedra(500k international chilian 23 de ani) Marco velasquez (400k fundas-acum in sezonul 2 valoreaza 450,insa nu il recomand.merge pentru liga 1 dar nu face fata mai mult)Lamine diatta(gratis 36 de ani Senegal ,a fost pe la Newcastle si e foarte bun chiar daca nu e foarte tanar),Leandro Lazzaro(bun pentru primul sezon -atacant-liber)Sebastian Steriu-gratis 17 ani,Gilbert Fiamynoh(nu stiu daca se scrie asa )Hearts of Oak-130k din Ghana.Atacant .L-am luat din retur si a reusit 11 goluri si 2 assisturi in 9 meciurisi are doar 18 ani:D,Sorin Paraschiv(liber) si Mark Sekyere(liber-in iarna)Wobay-gratis.am luat2.6 mil pe el

Echipa din sezonul 2 e mai jos(trebuie sa mai vina Eric Pereira(gratis)+ Carboni dm-gratis.post-13137-0-14176300-1326650517_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

In Fm 12,am jucat cu Pandurii.Am luat titlul si cupa in primul sezon.L-am luat pe Gregory Nelson (CSKA 10K) Nelson Saavedra(500k international chilian 23 de ani) Marco velasquez (400k fundas-acum in sezonul 2 valoreaza 450,insa nu il recomand.merge pentru liga 1 dar nu face fata mai mult)Lamine diatta(gratis 36 de ani Senegal ,a fost pe la Newcastle si e foarte bun chiar daca nu e foarte tanar),Leandro Lazzaro(bun pentru primul sezon -atacant-liber)Sebastian Steriu-gratis 17 ani,Gilbert Fiamynoh(nu stiu daca se scrie asa )Hearts of Oak-130k din Ghana.Atacant .L-am luat din retur si a reusit 11 goluri si 2 assisturi in 9 meciurisi are doar 18 ani:D,Sorin Paraschiv(liber) si Mark Sekyere(liber-in iarna)Wobay-gratis.am luat2.6 mil pe el

Echipa din sezonul 2 e mai jos(trebuie sa mai vina Eric Pereira(gratis)+ Carboni dm-gratis.post-13137-0-14176300-1326650517_thumb.j

Mai betonat ca Inter Milano in anii"60!Cam cate goluri marchezi pe sezon?

Link to comment
Share on other sites

Mai betonat ca Inter Milano in anii"60!Cam cate goluri marchezi pe sezon?

In jur de 60.In sezonul trecut..In retur am marcat mai mult decat in tur fiindca am adus jucatori noi.Fiameynoh m-a ajutat mult.....Insa apararea e beton am luat 7 goluri in tot sezonul:))))

Acum imi caut jucatori in Brazilia.Desi nu prea mai am ce modifica.Un atacant ar mai merge.Am dat bani multi pe Kasalica......dar in retur vreau altul

Aveti pareri?Vreau sa dau pana in 2 mil pe el si sa aiba salariu sub 7500k(salariul maxim la Pandurii in acest moment)

Link to comment
Share on other sites

Steriu si-a pierdut din valoare.L-am trimis sa joace la exhipa a 2 a,ca sa prinda experienta.Nelson momentan mi-a dat 2-3 assisturi in 3 meciuri.Steriu e doar un junior interesant.....si gratis.Incercercati si argentinianul ala din atac.Are 18 ani si are atribute bune pentru varsta lui.post-13137-0-55431600-1326656484_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy