Jump to content

Jucatori Ieftini Si Buni


zizou

Recommended Posts

Sunt multi jucatori foarte buni si ieftini. Am vazut ca intreba cineva de un DC. Incearca Kryvtsov. Are 19 ani si joaca super bine. Eu jucam cu Steaua si lam luat in primul sezon. Peste 3 sezoane lam dat la Sevilla pe 9mil. :)

Da ma stim. Lai luat si lai dat. Super treaba!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Adaug si eu cativa jucatori:

Waldo Ponce & Gabriel Paletta - Fundasi Centrali, ii iei pe amandoi cu maxim 700k !!! Da, la un loc, 700k - sunt foarte solizi in aparare si se cunoaste ca au jucat si joaca in campionate tari

Maycon (Vieira) DM, CM - aproximativ 600k - Suteaza bine de la distanta, da multe pase decisive

Jonathan Cristaldo - stiu, a mai fost dar nu am vazut sa fi pus cineva poze cu el; joaca mai bine singur decat in cuplu; dupa o jumatate de sezon isi intra in forma si marcheaza cate 2 goluri pe meci

waldoponce1.jpg

waldoponce2.jpg

gabrielpaletta1p.jpg

gabrielpaletta2.jpg

mayconvieira1.jpg

mayconvieira2.jpg

jonathancristaldo1.jpg

jonathancristaldo2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nu imi poti zice si mie cu ce program l-ai editat ? ca vreau si eu sa ii modific atributele thumbup.gif

Mestere cauta la Austria Viena si mai vorbim dupa aceea.

Iar daca tot joci fm ,vezi ca exista in joc Training.Dar totusi cauta Austria Viena si mai vb.

nikonelmaestro.png

Uploaded with ImageShack.us

Asta este ca sa te convingi tu si probabil altii{joc fm sau cm cum era de vreo 11ani si nu imi fur palaria singur,deobicei joc numai in retea cu mai multi.capito man}

Asta-i pt. cultura ta de jucator de FM iar daca vrei sa facem o joaca in 2 sau mai multi {ma refer la joc}ne auzim.Iar pt." tine " fii atent la ce juc.postez.

Link to comment
Share on other sites

o fi existand training bai gustere, dar e imposibil sa creasca asa. trainingu` l-ai luat de pe suzie ? hysterical.gif dupa ce ai lins in cur pe andrei si razvan vreo 2 zile , acum blestemi . luzare worship.gif

Link to comment
Share on other sites

13kyrylopetrov.png

daca mai vrei juc.tineri si ieftini ne mai auzim{enzo zidane,ch. maldini,benavente,jean carlos chera,joshua cruyff }si asa mai departe man .Problema este ca ma deranjat faza cu editor .Joc de placere si nu pierd vremea pe calc.Totusi daca vrei sa juc. ,te astept sa ne punem "editor " la tactica man.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy