Jump to content

Jucatori Ieftini Si Buni


zizou

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

puteti sami spuneti si mie cam cat de bune sant transferurile pe care leam facut:

David Beckham-725k

Ljubomir Fejsa-8mil.+10% cnd o sal vand

Rinaldo-1.4mil

Mihai Costea-725k

Michael Potts-2.3mil-->aste au fost venirile

Acu care au plecat

Denis Alibec-loan cu 275k

Michael Potts-loan cu 475k

Mihai Costea-loan

Maicon-39 mil. la man. city

Si eu antrenez inter milan

ce ziceti??am incercat cat de cat sa aduc jucatori de viitor..cel mai mult m-am bucurat cnd a venit ljubomir

imi vine sa plang, BOSS !

Link to comment
Share on other sites

  • Romania Research Team

Cred ca este cel mai bun post pana acuma a lui pussy ala :)) bune transferuri ai facut la Inter ! Stai linistit sunt sigur ca te descurci mai ales cu Costea ala o sa zburde pe langa Mexes sau Silva sau altii :)) Apuca-te de un story sa vedem ce iese

Link to comment
Share on other sites

Cu 10.0.3 :

Dejan Rusic e liber de contract bun pentru orice club din liga 1.

Octavian Chihaia e liber de contract bun pentru cluburile mai slabute din liga 2.

Lukasz Piatek de la Polonia Warsovia , vine pe aproximativ 40.000 € e mijlcoas defensiv , bun pentru orice club din liga 2a.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In primul rand topicul se refera la jucatori care costa maxim 1 mil si care au maxim 21 de ani. In al doilea, trebuie ss cu jucatorul respectiv. 3, de Guiza, Gekas si Kalou nu prea crezi ca au cam auzit toti de ei?

Ba da ma..am zis eu ca nu au auzit nimeni de ei?...am zis si eu niste jucatori care sunt pe lista de transferuri in primele sezoane si sunt foarte ieftini

Link to comment
Share on other sites

Un jucator care il recomand este Yannick Djaló.In primul sezon este pe lista de transferuri si il luati lejer cu 900-950k.Are 23 de ani si se pare ca cei de la Sporting Lisabona nu il mai vor.Desi el valoreaza 3.5M il luati cu,repet,900-950k.Eu l-am luat la Steaua si a fost golgheterul campionatului.Si in Uefa a dat goluri si uneori castiga meciul singur.

Link to comment
Share on other sites

Foarte multi jucatori buni si ieftini sunt pe lista de transferuri.Iti poti face o echipa destul de buna:

Gekas , Guiza , Salomon Kalou si multi alti

Si cat platesti pe Gekas si pe Salomon Kalou ?

Un jucator bun e Brice Konate,de la Africa Sports care costa maxim 200k(l-am adus la Botosani si vine lejer in Liga 2)+joc cu capul bun

Link to comment
Share on other sites

Foarte multi jucatori buni si ieftini sunt pe lista de transferuri.Iti poti face o echipa destul de buna:

Gekas , Guiza , Salomon Kalou si multi alti

Si cat le dai salariu?2-3 mil?

Data viitoare pune-ti ss in care sa aratati cat v-au costat.

Link to comment
Share on other sites

Sunt multi jucatori foarte buni si ieftini. Am vazut ca intreba cineva de un DC. Incearca Kryvtsov. Are 19 ani si joaca super bine. Eu jucam cu Steaua si lam luat in primul sezon. Peste 3 sezoane lam dat la Sevilla pe 9mil. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy