Jump to content

Jucatori Ieftini Si Buni


zizou

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

o intrebare: de unde si pana unde vin ialienii in romania :thumbdown:

Italienii vin in Romania si la fotbal,si in joc si la altele(broscarii mi-au umplut orasul cu pizzerii, "gelaterii" ,si altele) in schimb cand incerc sa aduc bulgaroi(cu sau fara ceafa groasa) sau jucatori din tara vecina si prietena...de obicei refuza sa vina,chiar daca am o echipa de top din Romania si ei sunt la un jeg de echipa,mai mult noroc am cu croatii.

chocoaq.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

chocohistory.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

la echipele din Slovenia sunt multi jucatori ieftini si buni,in FM08 il cumparam pe Balazs Dzsudzsak(*facepalm) de la Debecen(acum joaca la PSV) si pe Rene Mihelic(Acum nu mai poate fi cumparat in primul sezon) de la Maribor,ambii sunt jucatori buni( atunci erau si foarte ieftini)

marcotavares.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jucatori gratis: Marius Onofras,Razvan Paduretu - Unirea Urziceni

Laurentiu Rosu,Nicolae Mitea(buni si de liga 1); Daniel Florea & Sabin Ilie(daca esti in liga a 2-a) - nu au echipa

Link to comment
Share on other sites

Si pentru ca sunt nou pe aici, m-am gandit sa propun si eu cativa jucatori :P pe care i-am adus la Steaua:

Gary Medel (Chile) - DM, CD, RB

Iliasu Shilla (Ghana) - CD

Nemanja Pejcinovic (Serbia) - CD, LB

Sune Kiillerich (Denmark) - CD

Nicky Nooij (Holland) - CM

Ricardo Pinheiro (Portugal) - ST

Santiago Silva (Argentina) - ST

Nelson Oliveira (Portugal) - ST

Link to comment
Share on other sites

Doi fundaşi,nu sunt super vedete dar faţă de ce au echipele de "top" de la noi din campionat eu cred că sunt destul de buni(un alt 3-lea fundaş ar fi Ivan Ivanov de la CSKA Sofia dar este scump pentru ce poate(cam 1 -1,5 mil euro şi nu prea vrea să vină în liga I):

sergiodiaz.jpg

marvellwynne.jpg

Link to comment
Share on other sites

Doi fundaşi,nu sunt super vedete dar faţă de ce au echipele de "top" de la noi din campionat eu cred că sunt destul de buni(un alt 3-lea fundaş ar fi Ivan Ivanov de la CSKA Sofia dar este scump pentru ce poate(cam 1 -1,5 mil euro şi nu prea vrea să vină în liga I):

sergiodiaz.jpg

marvellwynne.jpg

wayne ala doar pe liga a 2-a, ca pt liga 1 e slab tare.

Link to comment
Share on other sites

wayne ala doar pe liga a 2-a, ca pt liga 1 e slab tare.

Vezi pe editor cât de "slab" este în comparaţie cu ce are Steaua,dar poate n-ai vazut că este fundaş lateral? Fundaşii de bandă ar trebui să fie exact pe specificul lui Wayne.

PS mai este şi gratis la începutul jocului.

http://www.albalbastrii.ro/fotbal/fundasul-lateral-este-cel-mai-important-jucator-de-pe-teren-discutii…/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy