Jump to content

Cariere Actuale , Pe Cine Antrenati ?


Guest MagN1F1c0

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Bai...in afara de injuriile prostesti pe care le-au adus cate unii, care ar trebui sa fie mai retinuti ( viata e grea pentru toti, nu doar pt ei, asa ca nu inteleg de ce trebuie sa va agatati de orice, doar pentru a va descarca ). Bun. Deci in afara de asta, inteleg restul comentariilor. Nu ma laud si nici nu sunt asa de mandru cu salvarea asta atat de surprinzatoare, ci doar am vrut ca oricare altul, care frecventeaza destul de des acest site, sa-mi expun si eu aceasta cariera. Nu sunt un novice al managerului, asa ca nu am incercat decat sa incerc o alta provocare. Pe multi i-a deranjat acest gen de provocare. Cautati la FM 2009 acest gen de TOPIC si vedetzi cine la deschis si atunci mai vorbim ( si in cariera aceea, nu s-a umblat la editor ;), pentru cei care sunt curiosi ) Mai multa seriozitate pentru ca toti ne-am adunat aici pentru ca suntem pasionati de acest joc si nu vrem decat schimb de informatii si de experienta. In rest respect!

cum pare o echipa matura? sunt curios. si-au lasat barba toti?

astia din constanta sunteti damblagii majoritatea.

pentru ca echipa stie sa tina de rezultat, ci nu e genu care deschide scoru...si la sfarsit tabela arata 1-5. ( Asta daca te ajuta cu ceva )

Link to comment
Share on other sites

Primul sezon cu Newcastle luna decembrie :echipa a fost cumparata de un consortiu condus de Platini , insa surpriza a venit de la Denis Alibec pe care l-am imprumutat pentru inceput insa a devenit golgeterul echipei si pana la urma l-am cumparat pentru 5 mil are finalizare buna isa jocul de cap este foarte slab.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Primul sezon cu Newcastle luna decembrie :echipa a fost cumparata de un consortiu condus de Platini , insa surpriza a venit de la Denis Alibec pe care l-am imprumutat pentru inceput insa a devenit golgeterul echipei si pana la urma l-am cumparat pentru 5 mil are finalizare buna isa jocul de cap este foarte slab.

E ciudat ca nu stie sa sara la cap, pt un vlajgan de 1,87...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

mai important e cine a deschis cel mai mare si mai tare topic de pe forum aka "Absolut orice" si de ce a incercat sa incerce si a reusit sa-l deschida.

asta e cu adevarat chintesenta lucrurilor.

Me, me, can I? Pentru ca il futeai toata ziua la cap cu ban-uri pentru off-topic, in special pe teme de gramatica?

Link to comment
Share on other sites

Salut am inceput si eu o chariera cu Newcastel...as vrea sa va dau prt scr dar cand le fac nush unde se du...dak ma poate sa imi spuna cnv...chi-ar mi-as dori sa va datzi cu parerea...orice parere este buna venita:D

Deschizi paint, si dai edit>paste.

Link to comment
Share on other sites

Si mai simplu de atat : apesi alt+F9 iar apoi le urci pe www.myimg.de sau www.imageshack.com/ . Te sfatuiesc ca pe viitor sa folosesti corect limba romana si sa renunti la scrisul de tip SMS :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy