Jump to content

Eram Cu Totii...


Andrei

Recommended Posts

In sfarsit mi-am facut aparitia in primu' 11 si reflexele mele senzationale :P se concretizeaza si in joc :huh: !!!

Merit mai multa incredere din partea managerului... de fapt merit sa fiu titular meci de meci :P:D

VREAU SA VAD SCREEN-URILE CU PORTARII !!!!!!!!!!!!!!! PLSSSSSSSS!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

deplasare la Rulmentul.

Solsein-Emilian, Noel, Ovidiu, Anahoret-Iulian, Ibezinho, Andrei, Admin-Blondu, Tomesco

pe banca : Biggie, Mishou, Catharsis, Cristiano, Alepse, Ita, Van Basten

jucam mai ofensiv decat de obicei, cu Ibe in spatele varfurilor.

3'-jucam atat de ofensiv, incat in spate n-a mai ramas decat Solsein, care apara magistral un sut din 6 m al gazdelor

18'-Emilian si Andrei salveaza nesperat din careul mic in fata a 3 adversari. apararea centrala viseaza :glare:

28'-Solsein ne pastreaza poarta intacta cu inca o parada de zile mari. nu prea iesim din propria jumatate...

44'-corner executat de Ibe de pe stanga si nasul lui Tomesco explica cum sta treaba cu pragmatismul!!!! 0-111111111111111111111111111111

HT 0-1, Solsein si Tomesco sunt oamenii care ne-au scos din cacao. ca sa rezistam in repriza a doua tre sa jucam ca o echipa. cu totii

55'-jucam catenaccio, Ovidiu sare pe sub o minge, atacantul advers scapa liber, Ovi aplica un "Rupe Gioale" din spate. penalty. ciudat nea Ovi scapa de rosu. ma uit spre tribuna oficiala (ma rog, scaunele de plastic instalate pe ultimul rand al tribunei) si Iohanel imi face cu ochiul. tziuk foloseste la ceva :rolleyes:

executa Tudor in balarii. oare s-a umblat si la alcoolemia adversarilor?

59'-la cum ataca s-ar zice ca nu. Solsein pareaza din nou singur cu adversarul.

62'-contraatac fulger, al doilea mai legat al meciului, Admin centreaza si un sarman prinde mingea in brate. credea ca se joaca cu "ultimul pe linia portii" probabil :fool:

Ibe executa fara probleme la vinclu. 0-2.

2 suturi pe poarta, 2 goluri, Sorinaccio si Zenga sa ia notite...

in acelasi minut facem si prima schimbare, Van Basten pt Blondu

74'-Cristiano in locul lui Tomi, Ibe urca in atac

75'-Ibe se avanta in atac, ratare copilareasca din 5 metri

80'-fanii Rulmentului incep sa iasa de pe stadion, jucam mai ceva ca Chelski pe Nou Camp.

FT 0-2, mom Ibezinho, aplaude!!!!

Solsein-8-al doilea om al meciului, exceptional

Emilian-7-sigur, ca de obicei

Anahoret-7-tacut, ca de obicei. ai grija ca aici nu e Inter, aici se vrea performanta, da?!!!

Noel-7-bun

Ovidiu-8-a scapat ca prin urechile acului de eliminare, in rest a jucat f bine

Iulian-7-neasteptat de absent din joc

Admin-8-a scos penalty-ul

Ibezinho-9-un gol si o pasa de gol, a hartuit constant apararea adversa, e in mare forma

Andrei-8-mai discret decat de obicei, la sfarsit a stat cu fundul in poarta si a maturat tot

Blondu-7-nimic surprinzator,nu? :)

Tomesco-7-a revenit cu gol

Cristiano-7-cea mai utila rezerva

Van BAsten-7-nimic notabil

vrul0jp.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Sunt terorizat cand ma gandesc ca voi deveni rezerva lui Mishou. Asta e motivul principal pentru care evolutiile mele lasa de dorit.

Cum sarea este un produs chimic, rezultat al unei reactii dintre un acid si o baza, eu, traumatizatul echipei, am incercat, pentru voi, coechipierii mei, sa descopar cine e acidul si cine e baza. Asadar, dupa multe sinteze si parasinteze in alambicurile labaioratorului nostru, sunt capabil sa va demonstrez ca nimeni nu e mai acid ca Mishou si mai de baza ca Anahoret_1908. :B:

Cer clementa! Coach, mai ai incredere in moi? O sansa mai vreau. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Andrei, daca promovam, ne duci si pe noi in Las Vegas fara consoarte? :B:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy