Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Eram Cu Totii...


Andrei

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Mishou. Inca un om in aparare. Nu vrea sa il supere pe Admin, dar vrea neaparat sa faca un multiplayer. Hai sa jucam fotbal adevarat si lasam multiplayer-ul pe alta data…

misu0lp.th.jpg

Andrei. Eu.

andrei5vf.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Ovidiu. Un alt caracter controversat, cam multi pe-aici nu? E imposibil sa nu ai contre cu el, e atat de taios in afirmatii si foarte ferm pe pozitii. Cunoaste fenomenul fotbalistic foarte bine, nu se pricepe insa prea bine sa antreneze, cumva isi da demisia de peste tot. Cred ca va veni si randul Connex-ului in curand.

O aparare Anahoret-Ovidiu-Noel-Emilian ma face sa imi fie frica ca se vor lua la bataie pe teren uitand ca jucam cu adversarii. :unsure:

ovi2od.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

ti-e frica cumva ca n-o sa stralucesti? stai linistit, tu esti vedeta :P

Van Basten. Izvor nesecat de link-uri, antreneaza pe Olanda, dar si-a facut timp sa joace o miuta cu noi la sfarsit de saptamana…

basten1ap.th.jpg

Iulian. Marea speranta, un tanar de mare perspectiva, mai ales de cand si-a pus la punct cunostintele de giografie. Pare timid, dar da totul pe teren, il vad un viitor Ovidiu, poate fara burta… :D

iuli2iu.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

eu joc mai mult portar, decat dr, dar vac ca acolo e concurenta mare. la facultate sunt destul de bun ca portar, mai apar si lovituri de la 7 m dar nu prea le am cu pase si degajare.

later edit: nu sunt moldovean, sunt BUCOVINEAN !!! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Ita. Houser. Uber manager. Injura din ce in ce mai mult, dar la obiect.

ita5au.th.jpg

Cristiano. Ne explica tot timpul ceva despre versurile lui Dinu puse pe un negativ de la RACLA, cum l-a invatat Niculescu sa execute libere si l-a batut pe Giuly, sau pe Florentin Petre, n-am inteles prea bine, la 100 de metri garduri…

cristi0uk.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
eu joc mai mult portar, decat dr, dar vac ca acolo e concurenta mare. la facultate sunt destul de bun ca portar, mai apar si lovituri de la 7 m dar nu prea le am cu pase si degajare.

later edit: nu sunt moldovean, sunt BUCOVINEAN !!! :P

pe tine te-am modificat din baza de date, stii ca existi deja si esti trecut dr asa ca te-am lasat asa...

tot moldovean se numeste :P

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Alepse. Nationalist. nu e xenofob, tine cu Nationalul. Om de banda, pare genul de persoana care alearga mult si pune suflet.

alepse9nk.th.jpg

Tomesco. FUNNY GUY. Ne-am ingrasat cu totii cateva kile citind sau ascultand replicile lui spumoase, in plus e mare invatat, probabil o sa-l vedem in guvern peste niste ani. Asta daca n-o sa-l vedem in guvernul american. Il admira atat de mult pe Henry incat a inceput sa-I semene, joaca pe aceeasi pozitie, parca s-a si innegrit un pic la fata….

tomi3qw.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Blondu. Stanca. Sau Tancul. Ukrainian, prin adoptie, loveste necrutator din orice pozitie. Loveste adversarul, coechipierul, tusierul sau arbitrul de centru, nu conteaza prea mult. Loveste. :wacko:

blondu5kx.th.jpg

Ilici. E suparat ca I-am luat papanasii, tigarile si celularul. Mesteca niste guma cu nicotina si prevesteste ca vom pierde toate meciurile. Are un talent deosebit de a lovi mingea in colturile sale, va fi elementul de imprevizibil al echipei. :rolleyes:

ilici2td.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nici o echipa nu e echipa fara staff-ul tehnic. Oameni care isi vor pune priceperea in slujba obiectivelor marete si irealizabile ale grupului nostru. :)

staff2hd.th.jpg

Iohanel. Slabanogul zealot care ne-a pus pe picioare. Fara combinatiile lui echipa nu ar fi existat. Se pare insa ca afacerile dubioase cu laptopuri, tziuka si alte smenuri ii ocupa tot timpul. Stiu insa ca ne vegheaza…

Henan. Assist Manager. Un tactician desavarsit, probabil cel mai bun dintre noi, si un admirator al catenaccio-ului. E adevarat ca e o aratare cam inspaimantatoare, dar un tip de toata isprava… :scared

henan5em.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Stefao. Ciucanul care spune intotdeauna lucrurile la obiect, chestie care ne enerveaza bineinteles pe toti. Are ceva sange brazilian si are o etica de neclintit. Astept de la el sa fie un adevarat doctor, pentru trup sau suflet.

stef4ga.th.jpg

Raz Van Helsing. Un tanar enigmatic, opusul lui Stefao si poate de aceea s-ar intelege bine cred. Vor lucra in echipa pt refacerea echipei…

raz5xo.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pancu. Esti bine? :(

Noel vine la mine si imi zice ca are un baiat cam trist, gata sa faca prostii, pe care ar vrea sa il ajute. “hai nu mai avem un loc in echipa si pentru el, waterboy ceva?” nu trebuie sa-l hranim, sa-I dam apa, nimic, doar sa avem grija de el ca e foarte trist de la o vreme.

Semnam repede contractul pe o bucata de hartie igienica. Pancu nu e bine, are diaree. :(

waterboy4rn.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Pancu. Esti bine? :(

Noel vine la mine si imi zice ca are un baiat cam trist, gata sa faca prostii, pe care ar vrea sa il ajute. “hai nu mai avem un loc in echipa si pentru el, waterboy ceva?� nu trebuie sa-l hranim, sa-I dam apa, nimic, doar sa avem grija de el ca e foarte trist de la o vreme.

Semnam repede contractul pe o bucata de hartie igienica. Pancu nu e bine, are diaree. :(

waterboy4rn.th.jpg

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Stefao. Ciucanul care spune intotdeauna lucrurile la obiect, chestie care ne enerveaza bineinteles pe toti. Are ceva sange brazilian si are o etica de neclintit. Astept de la el sa fie un adevarat doctor, pentru trup sau suflet.

stef4ga.th.jpg

Am aflat prea târziu ce înseamnã Stefao. Ştefan cel Mare. :winkinatyou: Oare era ciucan? :unsure:

Tct = 3. Mi - am depãşit conditia. Eram tare curios dacã poti bãga şi cifre negative. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

1 la First Touch, Technique si Tackling??? :( Nu-i de mirare ca valorez 0. :swear

Recunosc ca la Acceleration e prea mult dar e prea putin la Work-related atributes.

Ti-as fi recunoscator daca ai opera modificarile de rigoare. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy