Jump to content

Eram Cu Totii...


Andrei

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

Catharsis, ar trebui sa vorbesti cu adversarii pt asta. sau poti avea tu grija la antrenamente :)

Gruia, stai linistit, banca de rezerve are loc si pentru tine ;)

Bunneh, fiecare va avea sansa sa demonstreze ce poate. Mai putin manelistii :P

Link to comment
Share on other sites

  • MentholBoy
Clubul jucatorilor care nu se plang saluta decizia antrenorului de a nu-l juca pe Ibe in atac. :B:

:rolleyes: ai fost incorect in exprimare

Trebuia sa spui asa:

"Restul echipei saluta decizia antrenorului de a nu-l folosi pe Ibe in atac"

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Tomesco :D ne-a scos din pipi in momente-cheie. Daca se va accidenta, ce va face antrenorul? Ce solutii are? Ibe nu imi pare a fi in masura sa suplineasca vedeta. Deci, cine e canditatul numero uno pentru potentialul loc vacant?

Avem voie sa ne facem griji, sa ne alarmam antrenorul? Sau e dictatura? :(

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
eu, in P**a mea

EU

Ibe, vorbesc foarte serios acum : daca nu te potolesti, nu mai scriu la story. disclaimer-ul ala pe care l-am pus la inceput si care e copiat de la tine, nu-l iei tocmai in tu in serios. scuteste-ma.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

revenim la campionatul nostru cel de toate zilele.

Biggie-Emilian, Noel, Ovidiu, Anahoret-Alepse, Ibezinho, Andrei, Admin-Blondu, Tomesco

Bunneh, Catharsis, Ilici, Cristiano, Ita, Van Basten

Mishou si Iulica sunt cazuti la datorie, ne deplasam pe un maidan bucurestean ca sa jucam cu tineretul lui Dinamo.

cu 6 fani stelisti in echipa si inca 4 pe banca va fi un meci interesant. deloc surprinzator toti mi-au cerut sa le dau voie sa intre un pic mai tare la adversar :)

sa vedem cum se vor descurca Admin, Cristiano si Van Basten...

8'-Alepse rateaza de putin...

13'-Tomesco iese pe targa dar imi face semn ca poate continua

23'-cross al lui Alepse, nasul lui Tomesco deviaza mingea in bara. la dracu'!

28'-Biggie respinge in fata un sut al lui Cigan si Simion inscrie cu latul dintre fundasii nostri centrali. :(

32'-Blondu suteaza periculos...pentru spectatorii de la peluza

34'-Tomesco il imita

37'-Ibe se ia dupa ei. ce naiba se intampla?!!!! :swear

45'-Biggie blocheaza un sut la vinclu pe care scria "cel mai periculos scor"

HT 1-0. jucam slab si ne batem joc de ocazii. in vestiar, fete triste, dar indarjite. hai baieti! pe ei, pe mama lor!

50'-salvatore de la patria, Tomesco, nu ne salveaza deloc.

52'-Andrei pune un lat bine plasat pe genunchiul lui Scarlatache, care iese accidentat.

62'-iese Admin, intra Cristiano, Ibe urca in atac, jucam 4-3-3

69'-Alepse ramane cel mai periculos om al nostru, dar sutul lui loveste bara.

70'-schimbam linia de atac, ies Tomesco si Blondu, intra Ita si Van Basten

83'-Dinamo 2 inchide perfect jocul, nu ajungem deloc in preajma portii

85'-Ita se remarca in aparare cu o recuperare in ultimul moment. nu stiu insa ce cauta pe-acolo :unsure:

88'-ultima faza a meciului, van Basten trage alaturi de la 6 m :capu

FT 1-0, pierdem primul meci in acest sezon, dupa un joc slab

Biggie-6-greseala la gol

Emilian-7-mai slab ca de obicei, in nota echipei

Anahoret-7-nu s-a vazut

Noel-8-greseala la gol, in rest f bun

Ovidiu-8-la fel ca Noel

Alepse-8-cel mai bun om al nostru in meciul asta, totusi lipsa lui Iulian s-a resimtit puternic

Admin-7-a jucat contra lui Dinamo

Ibe-9-MOM, desi nu a avut actiuni f periculoase a fost desemnat omul meciului

Andrei-9-fara greseala

Blondu-7-steril

Tomesco-7-cel mai slab meci al lui din acest sezon

CRistiano-7-joaca bine impreuna cu Andrei la mijloc

Ita-7-f bun in aparare la faza de care vorbeam, inexistent in atac

Van Basten-7-ratarea meciului ii apartine.

vdin1um.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

revenim pe propriul teren, cu moralul cam zdruncinat, partea buna e ca suntem o echipa ambitioasa care isi doreste victoria in orice meci -_-

jucam cu Building, o echipa in mare forma, locul 3 in campionat, dupa Dinamo2 si noi.

Bunneh-Catharsis, Ilici, Ovidiu, Anahoret-Alepse, Ibe, Noel, Cristiano-Ita, Tomesco

Solsein, Emilian, Andrei, Iulian, Admin, Blondu, Van Basten

Iulian este incomplet refacut, Andrei resimte dureri la genunchi si face fizioterapie sub atenta supraveghere a lui Stef, Bunneh, Catharsis si Cristiano merita o sansa sa arate ce pot ca titulari.

7'-incepem prost, insa Bunneh ne salveaza cu un reflex de zile mari

12'-Ibe dribleaza, intra in dreapta, centreaza pt Ita care singur-singurel in careul mic, loveste pe langa poarta

20'-Tomesco scapa singur spre poarta, dar se decide sa traga de la mare distanta si la mare distanta de poarta

23'-Tomesco recupereaza, lanseaza pe dreapta pe Alepse, care centreaza in spate la Ibe, sut cu sete dela marginea careului, exact langa bara. GOOOOOOOOL!!!!!

37'-combinatie Anahoret-Cristiano pe stanga, ultimul centreaza, Noel lufteaza insa

43'-Tomesco se joaca cu ocaziile si asta ne poate costa. 2 mingi irosite intr-un singur minut.

HT 1-0. din pacate Cristiano si Catharsis sunt loviti, intra Emilian si Blondu.

Alepse trece pe stanga, in dreapta va juca Ibe, Tomesco retras la mijloc.

49'-incepem in forta a doua repriza, Ita suteaza periculos, portarul advers retine in 4-5 timpi

51'-Ibe zburda pe dreapta, dribleaza totul in cale, inclusv fanionul de la coltul terenului

57'-Bunneh degajeaza direct intr-un adversar, Anahoret faulteaza in disperare de cauza. libera pt Building de la 16 m lateral stanga si gol. 1-1

58'-incercam sa revenim, portarul advers e ca un zid

71'-intra Van Basten in locul lui Ita, Tomesco revine in atac, jucam cu 4 oameni de atac

77'-Ibezinho este cel mai periculos dintre ei, dar rateaza cu seninatate o faza lucrata excelent de Tomesco si Van Basten

80'-Van Basten il imita si se transforma in campionul ratarilor de pe final de meci

FT 1-1, mom Ibezinho, suntem intr-o pasa proasta, desi am jucat mult mai bine decat meciul trecut

Bunneh-7-nu i se poate reprosa nimic

Catharsis-7-cred ca pana la urma Emil a fost cel care a platit adversarii

Anahoret-7-continua forma mediocra de pana acum, abia astept sa-si revina Mishou

Ilici-6- a jucat?

Ovidiu-7-fara greseala

Alepse-7-cred ca a fost cam bulversat de schimbarile de banda

Cristiano-7-a fost lovit f devreme si n-a apucat sa-si arate talentul

Ibe-9-excelent meci, mai ales de cand a trecut pe dreapta

Noel-7-bun la mijlocul terenului, avem insa nevoie mai mare de el in aparare

Ita-7-primul meci bun facut de el, pacat ca nu a inscris

Tomesco-7-si-a schimbat chilotii, tenesii, nu siu, ceva nu mai merge in jocul tunarului

Emilian-7-o repriza ireprosabila

Blondu-7-s-a zbatut mult, a obtinut putin

Van Basten-7-campionul ratarilor, va face antrenamente suplimentare de sut la poarta. mai exact, sut PE poarta.

vbuild2kb.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Blondu – 7 – inexplicabil de imobil, cum spuneam

Blondu – 7 – de la recuperarea lui a venit golul, suturile insa nu au precizia asteptata…

Blondu - 7- nu a avut sanse prea multe la poarta

Blondu-7-steril

Blondu-7-s-a zbatut mult, a obtinut putin

Cineva si-a facut temele la research :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy