Jump to content
  • 0

Cariere Fm 13


dasca

Question

De regula FM inseamna pentru mine Ascoli, Salamanca, 1860 Munchen, Derby County, Vitesse, Minerul Uricani si o cariera unemployed. De data asta, ca si la FM 12, inceputul va fi in Spania la Salamanca. To be continued...

Voi?

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 669
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Eu imi propun sa joc cu Juve (doh), Rangers (inca ma gandesc daca sa ii tin vesnic in Liga a III-a - ca doar simpatizez Celtic de niscaiva ani) sau Celtic si sa rup achievementsurile in doua, FC Sydney ( ^_^ ) si niste unemployed prin lumea a 3-a a fotbalului.

Link to comment
Share on other sites

Niciodata nu am rabdare sa scriu story-uri, ma duc cu jocul prea inainte si nu prea are haz sa scriu despre lucruri petrecute acum 2 sezoane(omit detalii etc.). Oricum a fost o cariera draga mie sa zic asa, cu multi jucatori lansati, cu o Coppa Italia castigata din Serie B(in al treilea sezon), cu 4 titluri in Serie A(intr-unul din ele echipa era condusa din teren de capitanul Caldirola, jucator titular si in Serie B).

Sper ca pe acest topic sa fac update-uri macar o data pe sezon cu Salamanca. Deocamdata am inceput decent, 7 puncte dupa 4 etape, avand in vedere ca am o echipa noua aproape in totalitate si mult mai slaba ca in sezonul trecut...

Link to comment
Share on other sites

weird fact: ii ofer lui mexes prelungire (avea 7 mil salariu) si ii ofer 4 refuza categoric el vroia 8. il pun pe lista de transferuri il dau cu 2 mil si il ia borussia cu un salariu de 2.2 mil ... la salariu asta il tineam si eu daca nu era hapsan...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Am inceput uneployed, am refuzat vreo 2-3 echipe din Norvegia, Suedia sau China, cat si Torpedo Moscova, cu care am jucat anul trecut si CF Braila ca nu intelesesem exact de ce si-au dat afara antrenorul, si-am ajuns in Anglia la Lincoln (Blue Square Bet Priemier). Echipa cam varza, poate o sa mai scriu din cand in cand despre ea, daca nu ma da afara in iarna. L-am adus pe Ionut Chirila secund si am incercat sa-l aduc pe Vali Badea, dar la jucatori vad ca inca se aplica treaba cu work permit (ma asteptam sa nu).

PS: cine a facut researchul la CSMS Iasi, sunt pe locul 3 prin noiembrie? Iar Viitorul Constanta e detasat pe ultimul loc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy