Jump to content
Sign in to follow this  
Mihai

Cu Sau Fara Site?

Cu sau fara site  

40 members have voted

1. 1. Renuntam la site sau nu?

• Da. Era si timpul
    • Nu. Mai e nevoie de el

Recommended Posts

Deoarece noul sistem SIAS nu mai prezinta niciun interes pentru mine, m-am gandit foarte serios ca de la 1 iunie sa dau siteul jos si sa ramana doar forumul. Nu mai vad o utilitate pentru site in acest moment, in conditiile in care nu am nimic de castigat din el si presupune si o pierdere de timp cu administrarea lui.

Astept opiniile voastre

Lumea intra mai mult pe forum decat pe site si se informeaza mai bine aici.

In momentul de fata niciunul. SIAS, asa numitul program de afiliere a siteurilor, ne-a declasat pe un motiv stupid. Nu suntem in engleza

Asa ca mi-am cam bagat ceva in ei

Toata lumea care e interesat de FM din Romania stie de forum, nu cred ca e cineva care cauta o informatie pe site. Toti intra pe forum. Nu cred ca deranjeaza pe nimeni daca il dai jos.

Si ce implica sa il faci in engleza?

Daca il faci in engleza si vin niste oameni in vizita, nu poti sa monetizezi continutul deloc? Macar cat sa nu para munca-n zadar?

Tati. Am modul de google translate. Deci doar selectezi limba si traduce automat. deci un fel de au fost scarbe si atat

O mică rugăminte: muți te rog butonul "forums" primul în meniu, să fie mai la'ndemână de apăsat?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy