Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

FC Maramures UBM

Transferuri sezonul 1 - am promovat de pe locul 2:

2011-11-26_00001.jpg

Transferuri sezonul 2 (m-am mentinut in prima liga):

2011-11-26_00002.jpg

Transferuri sezonul 3 (m-am mentinut iar in prima liga):

2011-11-26_00003.jpg

Transferuri sezonul curent (sper sa ma lupt la un loc de EL):

2011-11-26_00004.jpg

Meciuri din sezonul curent:

2011-11-26_00005.jpg

Jucatori pe care am luat bani buni ca sa supravietuiesc in Liga 1:

2011-11-26_00006.jpg

2011-11-26_00007.jpg

2011-11-26_00008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sumele care se cer in joc pt jucatori sunt exagerat de mari. Pt Goetze am oferit 80 mil si m-au refuzat.Am dat la misto 127 de asemenea au refuzat. Pe Abel Hernandez de la Palermo tre sa dau peste 40 , pe Tevez care joaca numai la rezerve , sub 50 nu pot sa il iau.Pe un atacant din Franta 20 de ani ,report maxim 3 stele mi-au cerut 17 mil...

Link to comment
Share on other sites

Sumele care se cer in joc pt jucatori sunt exagerat de mari. Pt Goetze am oferit 80 mil si m-au refuzat.Am dat la misto 127 de asemenea au refuzat. Pe Abel Hernandez de la Palermo tre sa dau peste 40 , pe Tevez care joaca numai la rezerve , sub 50 nu pot sa il iau.Pe un atacant din Franta 20 de ani ,report maxim 3 stele mi-au cerut 17 mil...

Si se merita sa dai pe Goetze 127 de milioane? Se merita sa dai pe Tevez 50 si sa risti sa-ti dea 2 goluri si dupa sa strambe din nas? Merita sa dai 17 milioane pt un jucator de max. 3 stele? Daca nu se merita de ce ti se pare exagerat?

Link to comment
Share on other sites

Mi s-a parut exagerat sa mi se ceara 80 mil pe Hummels , in conditiile in care l-am luat pe Hazzard cu 35 mil , pe Lavezzi in primul sezon tot cu vreo 35 mil , pe Micah Richards cu 16 , pe Garay cu 15...sa zicem sume oarecum normale...iar pe Hulk am avut ocazia sa-l iau cu 25 mil , dar n-am mai avut bani pentru salariul enorm pe care il cerea si astfel a plecat la Real Madrid pentru 26 mil

Link to comment
Share on other sites

Cluburile nu vor sa ii vanda, arunca sumele astea ca sa nu zici ca refuza din start negocierile si daca tu prin minune accepti suma si te intelegi si cu jucatorul, macar se aleg cu o gramada de bani. Am facut si eu asa de multe ori, exista posibilitatea ca jucatorul sa fie interesat de oferta si sa se supere daca refuzi sa negociezi oferta pentru el. Este mai putin probabil sa se supere daca ceri o caruta de bani pe el si clubul interesat retrage oferta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy