Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Sezon 2012 - 2013 . FC Porto face o achizitie interesanta. Dupa un an la Udinese, Torje ajunge in Portugalia. Raport atribute - pret, cum vi se pare? Cam exagerat pretul, parerea mea, si acum o sa sara dinamovistii si o sa spuna ca e jucator de viitor, tanar ca promite si ca e normal sa aiba pret speculativ, bla, bla bla.

2011111500001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

8M nu mi se pare mult la nivelul unei rezerve spre titular la o echipa bunisoara din fotbalul italian care are si 23 de ani. Udinese cat a dat pe el de la Dinamo, 4M? La mine in joc l-a cumparat Genoa cu 7.5M si in realitate mi s-ar parea asta un pret corect.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu o faceai tu pe-a inteligentul cu bla bla bla la sfarsit, nu sarea nimeni. Pretul e ok.

Am fost redundant cu "bla bla bla" -ul? Nu vad cine "a sarit", cel putin deocamdata. Iar afirmatia ca am facut-o "pe-a inteligentul" nu cred ca isi are rostul, e un total ROMANISM, probabil ai simtit nevoia sa iti evidentiezi "vechimea" si "priceperea", cu siguranta nu suntem de aceeasi varsta si nu tolerez astfel de ironii "istete". Daca nu eram asa irascibil in momentul asta probabil nici nu iti raspundeam, imi cer scuze fata de ceilalti membrii. Daca vrei sa purtam o discutie in contradictoriu cu argumente logice si fara ironii de mana a treia, te astept oricand. Seara buna tuturor, inclusiv tie.

Link to comment
Share on other sites

Sezon 2012 - 2013 . FC Porto face o achizitie interesanta. Dupa un an la Udinese, Torje ajunge in Portugalia. Raport atribute - pret, cum vi se pare? Cam exagerat pretul, parerea mea, si acum o sa sara dinamovistii si o sa spuna ca e jucator de viitor, tanar ca promite si ca e normal sa aiba pret speculativ, bla, bla bla.

2011111500001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nu este o suma exagerata pentru Torje avand in vedere ce traiectorie are in load-ul meu cu Real Madrid:torje.jpg

torje2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Incredibil , ce regen am gasit. Imi pare rau ca nu am facut un print screen la inceputul sezonului trecut , cand l-am cumparat.

A crescut incredibil de mult , si conform scouterilor , inca se poate mai bine :)

regenj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ca sa nu mai spun ... ce campionat dramatic .. cu OL care a recuperat diferenta de 9 pct pe care o aveam la un moment dat.

campfr.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy