Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Joaca in Elvetia parca, nu? S-a vorbit odata de el si convocarea la nationala, dar doar atat. Eu nu l-am vazut in nici un meci live, habar n-am daca atributele sunt bune sau exagerate.

In joc e un atacant bun de Liga 1, dar nu stiu daca researcherii elvetieni au dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Cand ai 2 atacanti ca Frei si Streller la ce mai cumperi un jucator dintr-o tara in care fotbalul scade din an in an.Dar totusi,Ianu se bate an de an la titlul de golgheter.

aaaaa,da : :rosu: Daca nu te pricepi nu mai vorbi.

Cristian Ianu - FC Lucerna - Elveţia

Jucătorul în vârstă acum de 26 de ani a părăsit România în anul 2003, atunci când a retrogradat cu UTA în divizia a doua. Cum nicio echipă din elită nu s-a interesat de serviciile sale, Ianu a acceptat oferta de la Bellinzona, din Liga a II-a elveţiană.

Acum, a ajuns la formaţia FC Lucerna, deşi a mai fost ofertat de Young Boys Berna şi FC Basel, şi după 16 meciuri disputate în actualul sezon a marcat nu mai puţin de opt goluri, fiind golgheterul detaşat al echipei. :oldman:

Link to comment
Share on other sites

Cristian Ianu - FC Lucerna - Elveţia

Jucătorul în vârstă acum de 26 de ani a părăsit România în anul 2003, atunci când a retrogradat cu UTA în divizia a doua. Cum nicio echipă din elită nu s-a interesat de serviciile sale, Ianu a acceptat oferta de la Bellinzona, din Liga a II-a elveţiană.

Acum, a ajuns la formaţia FC Lucerna, deşi a mai fost ofertat de Young Boys Berna şi FC Basel, şi după 16 meciuri disputate în actualul sezon a marcat nu mai puţin de opt goluri, fiind golgheterul detaşat al echipei. :oldman:

Articolul asta, conform site-ului de pe care ai citat, e vechi de 2 ani (Duminică, 22 Nov. 2009). Atunci era pe val, acum abia mai prinde primul 11. Oricum, in joc e destul de bun, l-am luat la Young Boys si a marcat 7 goluri in 8 meciuri pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Tu te cam contrazici. Cand zici ca e "zeu", cand ca e mai slab ca si ce are basel . Imi da lectii de fotbal mcity74 omul care a fost la 2 meciuri de fotbal toata viata lui. Amice il stiu pe Ianu, sunt din Arad am fost la meciurile utei inca de pe vremea cand juca "zeul" tau Ianu deci in concluzie e OVER RATED! dar nu prea pot sa am pretentii de la tine , fac pariu ca tu ai crezut si cand a scris pe sport.ro ca il vrea Barcelona pe Toje.

E un jucator ff firav, nici in viteza nu exceleaza, tehnica 0 .

Ar fi mai bine sa iti vezi de treaba ta mcity si sa nu cauti anturaj

Later edit: si daca crezi ca Ianu e peste Mutu te rog sa iti dai sign OUT.

Link to comment
Share on other sites

Tu te cam contrazici. Cand zici ca e "zeu", cand ca e mai slab ca si ce are basel . Imi da lectii de fotbal mcity74 omul care a fost la 2 meciuri de fotbal toata viata lui. Amice il stiu pe Ianu, sunt din Arad am fost la meciurile utei inca de pe vremea cand juca "zeul" tau Ianu deci in concluzie e OVER RATED! dar nu prea pot sa am pretentii de la tine , fac pariu ca tu ai crezut si cand a scris pe sport.ro ca il vrea Barcelona pe Toje.

E un jucator ff firav, nici in viteza nu exceleaza, tehnica 0 .

Ar fi mai bine sa iti vezi de treaba ta mcity si sa nu cauti anturaj

Later edit: si daca crezi ca Ianu e peste Mutu te rog sa iti dai sign OUT.

Ai baut prea multe Red Bull de vorbesti ca un retardat?

Dute coaie si impusca-te,sa nu se mai enerveze butonul de " Sing Out " cand apesi tu pe el. E o tara libera retardatule,mi-am spus parerea,ce!? Nu am voie? Mi-am spus parerea despre acel baiat. CIOCUL MIC SI JOC DE GLEZNE sau mai bine zis : " Ciocul mic si bea un Red Bull "

Link to comment
Share on other sites

Ai baut prea multe Red Bull de vorbesti ca un retardat?

Dute coaie si impusca-te,sa nu se mai enerveze butonul de " Sing Out " cand apesi tu pe el. E o tara libera retardatule,mi-am spus parerea,ce!? Nu am voie? Mi-am spus parerea despre acel baiat. CIOCUL MIC SI JOC DE GLEZNE sau mai bine zis : " Ciocul mic si bea un Red Bull "

Sexul e una dintre cele mai frumoase, complete si naturale experiente pe care o poti cumpara cu bani. Just try it !

Ultimul post la adresa lui mcity.

Link to comment
Share on other sites

Sexul e una dintre cele mai frumoase, complete si naturale experiente pe care o poti cumpara cu bani. Just try it !

Ultimul post la adresa lui mcity.

M-am saturat coaie de sex,intreab-o pe mata,ma joc cu ea seara de seara cand tu ( paznicul ei ) te imbeti dintr-un pahar cu apa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy