Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

is multe echipe destul de bune. tocmai am condus cu 2-0 si am fost egalat de portsmouth in min 87, 90 de catre Bozovic.

Vad ca e comuna treaba cu egalarea pe final de meci, mai ales la sfarsit de campionat, extrem de frustrant dupa parerea mea.

Cazul meu : Penultima etapa, ma aflu pe locul unu cu doua puncte avans de locul secund. Am nevoie de victorie deoarece la meciuri directe echipa de pe locul 2 este in avantaj.

Echipa mea este dupa 5 victorii consecutive, in minutul 86 am 2-0, trec pe contain tactic, scot un atacant bag un Dm, min94( si ceva secunde) 2-2, arbitrul dictase 3 min numai. Normal rivalii au batut si am pierdut campionatul.

Stau si ma intreb daca mechanismul jocului e facut in asa fel incat sa pierzi orice ai face ori doar ghinion.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy