Jump to content

Fm 2012 S-A Lansat - Feedback In Here


Mihai

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Pai cum altfel decat original? lol

Incercati sa iesiti din joc mai des. Adica nu jucati ca nemancatii 12 ore pe zi. Mai iesiti si voi dupa 2-3 ore. Poate mananca aiurea memorie si da cu leaked memory.

Eu am alta faza. De fiecare data cand ies din joc imi sta mult si apoi da mesaj de win ca nu s-a inchis bine jocul. Si daca stau 5 min in el si ies tot la fel face si daca stau 5 ore si ies. Ciudat.

Link to comment
Share on other sites

Feedback la instalare: Mi-a luat ceva timp sa gasesc cheia pe spatele manualului jos sub mijloc. Ar trebui pus un note unde se gaseste cand il cere steamul. De grabit ce eram sa ma joc il tot cautam ca disperatu pe cd, in carcasa, mi-a luat cateva minute sa-l gasesc. Data viitoare o sa stiu :) O simpla nota cum ca: "You can find it on the back of the manual" e suficient.

Apropo steam-ul mi-a pus automat patchurile daca l-am instalat acum? Si daca da, ca asa banui unde pot verifica ce patchuri mi-a pus?

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Merge.

De ce Steaua joaca tot pe Ghencea? Si da pe an doar 22k chirie. Nu cred ca avea Gigi probleme daca era doar atat in realitate.

pt ca in momentul terminarii researchului cea mai probabila varianta parea reintoarcerea pe ghencea. pe national arena se auzea ca n-o sa poata juca echipele de club.

Link to comment
Share on other sites

Am facut aceeasi greseala pe care o fac in fiecare an(anu' asta mai devreme), m-am holbat in database la PA-urile jucatorilor si nu mica mi-a fost mirarea cand am observat un porcan de "inexactitudini"(ele-s mai multe asa ca am selectat doar cateva care mi s-au parut strigatoare la cer):

-Claudio Marchisio, Juventus, PA 155- hmm, interesant, un jucator titular in nationala Italiei are un PA mai mic decat: Aiden McGeady 156, Youseff Msakny 159, Jose Sosa 160, Ricardo Oliveira 160, Onur Kivrak 159, etc...

-Pedro, Barcelona, PA 168, bunut el asa de felul lui, un fel de titular pe la Barcelona, are un PA mai mic decat: Arda Turan 171, Marko Arnautovic 170, Shinji Kagawa 171, Lucas Moura 173, Ganso 180.

-Mario Gómez, Bayern, PA 167 - da gol/goluri in fiecare etapa insa are un PA mai mic decat: Douglas Costa 175, Kwadwo Asamoah 172

-Mirko Vucinic PA 159, Juventus- 159????? Benni McCarthy 170, Seydou Doumbia 170, Cuauhtemoc Blanco 171, Julio Cruz 168, Luciano Figueroa 162.

-Giorgio Chiellini, Juventus, PA 166- asta-i cireasa de pe tort, omu' e considerat cel mai bun fundas din Italia insa PA-ul lui este mai mic decat cel al lui Marco Materazzi 170...

Exemplele sunt multiple, insa e destul de clar ca research-ul e facut dupa ureche. Cum naiba se face ca in fiecare an IeXplodeaza cate o bomba de jucator de prin nustiu ce liga(il tinem toti minte pe Nklajjhhgijc de anul trecut de la Bate, naturalu' ala pe benzi cu PA 175) sau trei sferturi din copchii lui Chelsea au PA -9 si devin wonderchizi in doua sezoane??? Pacat...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Pai cum altfel decat original? lol

Incercati sa iesiti din joc mai des. Adica nu jucati ca nemancatii 12 ore pe zi. Mai iesiti si voi dupa 2-3 ore. Poate mananca aiurea memorie si da cu leaked memory.

Eu am alta faza. De fiecare data cand ies din joc imi sta mult si apoi da mesaj de win ca nu s-a inchis bine jocul. Si daca stau 5 min in el si ies tot la fel face si daca stau 5 ore si ies. Ciudat.

mie imi da eroare cu send/don't send report de fiecare data cand inchid jocul. e bine ca totusi nu afecteaza cu nimic.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy