Jump to content

Screenshot-Uri Fm 2010


Addy_G

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
  • Generaţia de Aur

E un atacant destul de bun in realitate dar aici e exagerat.

cam overrated in joc, dar cine stie? poate ajunge mare jucator...

cum poate fi un atacant de 20 de ani considerat in joc dupa 8 sezoane overrated ??

In Italy a fost considerat eterna speranta. A ajuns la 28 de ani si totusi n-a confirmat. E overrated in joc, clar.

In Italy (cea reala, nu e-Italy sau Second Life Italy) are inca 20 de ani si a fost decat golgheter anul trecut cand Parma a promovat. Deci clar e rasuflat....

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

cum poate fi un atacant de 20 de ani considerat in joc dupa 8 sezoane overrated ??

Tu ai vazut ca avea 24 in 16? Cand un atacant da atatea goluri ori e jocu varza, ori ceva nu e in regula cu calitatile jucatorilor...17 in 11 in campionat, da-o dracu'...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Ronaldo a dat la 20 de ani 34 in 37 in La Liga, iar sezonul urmator 25 in 32 in Seria A...Si e arguably cel mai bun atacant al timpurilor noastre... asta are 17 in 11... va termina probabil cu un 30 in 30, si nu are loc de Pato la Milan la 20 de ani...Multi spun ca ii calca pe urme lui Inzaghi, dar jocu arata ca ii calca pe urme lui Pele, care avea rata asta in Brazilia, la Santos, in varful lui de forma...

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

A jucat bine și înainte ca eu să ajung manager la Milan (Noiembrie 2017). A ieșit Italian Player of the Year de 6 ori în ultimii 7 ani.

Cu rata meciuri/goluri din cele 6 sezoane pot fi de acord, desi e suspect de constant...dar statisticile din ultimul sezon sunt ridicole.

PS: vad ca si-a mai "revenit", 18 in 15 e mai uman :)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

La prima remarca de tipul asta iei ban trei zile.

Asa, de incalzire globala.

La prima remarca (de fapt va fi a "n"-a oara cand abuzezi de ea, dar in fine...) de genul celei de mai sus, voi parasi de unul singur forumul. N-am inceput eu nici o disputa.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Gata, deja te crezi cineva pe-aici?

Lasa ca te ajuta fratele sa nu mai fii asa narcisist.

Ne-ai cam enervat cu pozele tale de papusel si cu INTERminabilele post-uri peste tot si despre orice rahat.

Trei zile.

A-nceput incalzirea globala. Sorry.

Link to comment
Share on other sites

In Italy (cea reala, nu e-Italy sau Second Life Italy) are inca 20 de ani si a fost decat golgheter anul trecut cand Parma a promovat. Deci clar e rasuflat....

Deci am sapat ceva ca sa ajung aici, dar stiam ca trebuie sa-ti dau un raspuns. Postul meu, a fost unul ironic la celelalte posturi dinaintea mea. Bine, eu am o problema cu emoticons si probabil nu ti-ai dat seama.

Bineinteles ca Paloschi e un super jucator, a plecat de bunavoie de la Milan in Serie B in prestito si a ajutat-o pe Parma sa revina in Serie A cu 11 goluri. Acum e in co-propietate si sa vedem ce se va intampla cu el. Probabil Milan va licita mai mult si-l va readuce.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy