Jump to content

Screenshot-Uri Fm 2010


Addy_G

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Ce motivatie pot avea unii in FM. Punct

Dar daca SI a decis sa rezolve problema fundasilor redusi mintal prin crearea de superportari si atacanti inalbitori de par, de la anul eu zic ca toata lumea ar trebui sa aleaga de asemenea calea usoara, si anume sa ia jocul de pe "fenomene ale naturii", cel putin pana in februarie, pt ca oricum sunt doar demo-uri ca joc nu se poate numi, deci de ce sa il cumperi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Mai mult ca sigur a fost o restanta, m-a luat valul cand am vazut ca am 9 jucatori :D.

Eram pe locul 2 inainte de meciul ala si jucam cu locul 1 Unirea Urziceni care aveau un punct peste mine si am castigat 3-0 in deplasare!

Dar sigur a fost o restanta pentru ca nu aveau cum sa fie in echipa etapei 2 jucatori de la ei! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy