Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Screenshot-Uri Fm 2010


Addy_G

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Tu chiar crezi ca vreodata se va intampla in joc exact ca in realitate? E absolut imposibil sa se intample asa ceva. Si faptul ca a marcat 25 de goluri nu e chiar senzational.

Cat despre Surdu ai vazut si tu ca a avut un start de sezon destul de bun, jocul trebuia sa preconizeze? Esti ridicol.... "Jocul e cretin" "Stancu e fatalau" Du-te frate si joaca fotbal pe maidan.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

surdu e fatalau, daca nu era fatalau nu se lasa in genunchi sa nu-i dea arbitrul galben, si nu simula in multe alte meciuri, pe care tu nu le-ai vazut, fiind pe maidan...

35 de goluri Stancu, invata sa vezi lucrurile in ansamblu.

Nu poate sa dea surdu 23 de pase de gol. Punct.

Start bun nu inseamna un gol cu poarta goala cu Ujpest, plus cate un gol cu CFR si Otelul, poate doar pt oamenii mediocri carora le-a luat ochiul si locul actual din clasament al Stelei.

Te-ai jucat vreun pic Football Manager 2010?

Link to comment
Share on other sites

surdu e fatalau, daca nu era fatalau nu se lasa in genunchi sa nu-i dea arbitrul galben, si nu simula in multe alte meciuri, pe care tu nu le-ai vazut, fiind pe maidan...

35 de goluri Stancu, invata sa vezi lucrurile in ansamblu.

Nu poate sa dea surdu 23 de pase de gol. Punct.

Start bun nu inseamna un gol cu poarta goala cu Ujpest, plus cate un gol cu CFR si Otelul, poate doar pt oamenii mediocri carora le-a luat ochiul si locul actual din clasament al Stelei.

Te-ai jucat vreun pic Football Manager 2010?

Sunt de acord ca Surdu e praf ca jucator. Imi pare rau sa te contrazic, oricat de mult il urasc pe Surdu, trebuie sa recunosc ca a tras Steaua dupa el in primele meciuri din sezonul acesta. (La fel de adevarat e ca dupaia si-a revenit la normal, adica praf)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu m-ai contrazis deloc, chiar eu am precizat ce start a avut...

Start e putin gresit spus...Restart mai degraba. Startul lui a fost 12 meciuri 0 goluri in 2007/2008. Unii au ce le trebuie, altii nu au si invoca lipsa suportului publicului. Mereu vor gasi scuze astfel de jucatori. Intamplator, am fost in Cluj in toata perioada in care el a jucat acolo. Intr-adevar, e o fetita pe teren, una descreierata dupa cum alearga.

Link to comment
Share on other sites

Nu m-ai contrazis deloc, chiar eu am precizat ce start a avut...

Start e putin gresit spus...Restart mai degraba. Startul lui a fost 12 meciuri 0 goluri in 2007/2008. Unii au ce le trebuie, altii nu au si invoca lipsa suportului publicului. Mereu vor gasi scuze astfel de jucatori. Intamplator, am fost in Cluj in toata perioada in care el a jucat acolo. Intr-adevar, e o fetita pe teren, una descreierata dupa cum alearga.

Start bun nu inseamna un gol cu poarta goala cu Ujpest, plus cate un gol cu CFR si Otelul, poate doar pt oamenii mediocri carora le-a luat ochiul si locul actual din clasament al Stelei.

Pana la urma hotaraste-te, cum e ?

Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca a tras steaua in unele meciuri, iar eu am zis ca sunt de acord...ce nu intelegi?

Cine sa o traga, Onicas, A.Ionescu, Ninu, Tudose? ca aia jucau pe atunci

Nu in unele meciuri, in primele meciuri. Adica asta inseamna ca a avut inceput bun de sezon, nu ? iar tu ai spus:

"Start bun nu inseamna un gol cu poarta goala cu Ujpest, plus cate un gol cu CFR si Otelul, poate doar pt oamenii mediocri carora le-a luat ochiul si locul actual din clasament al Stelei."

Deci, inca odata, unde p**a mea ai fost de acord cu mine ?

PS: Ma simt ca Adi Despot in interviul cu reporterita aia.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Nu in unele meciuri, in primele meciuri. Adica asta inseamna ca a avut inceput bun de sezon, nu ? iar tu ai spus:

"Start bun nu inseamna un gol cu poarta goala cu Ujpest, plus cate un gol cu CFR si Otelul, poate doar pt oamenii mediocri carora le-a luat ochiul si locul actual din clasament al Stelei."

Deci, inca odata, unde p**a mea ai fost de acord cu mine ?

PS: Ma simt ca Adi Despot in interviul cu reporterita aia.

Nu te enerva Bogdi, vroiam sa te chem la o bere, dar daca te enervezi asa pe un forum, o lasam pe alta data...

Iti recomand melodia "Cu sapa", cantata de idolul tau Despot si formatia lui.

Let it go. Nu-i nimic ca nu ai prins ideea, just let it gooo.

Link to comment
Share on other sites

Nu te enerva Bogdi, vroiam sa te chem la o bere, dar daca te enervezi asa pe un forum, o lasam pe alta data...

Iti recomand melodia "Cu sapa", cantata de idolul tau Despot si formatia lui.

Let it go. Nu-i nimic ca nu ai prins ideea, just let it gooo.

Mda, in fine, o lasam asa. Nu are rost sa ma mai cert cu tine.

PS: Despot nu e nici pe departe idolul meu, daca nu ai vazut celebrul deja interviu, te invit sa il cauti.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Vezi? Parca e mai frumos sa lasam deoparte aparatul genital lui Despot si sa vedem the big picture.

In legatura cu berea, stau pe Infratirii, poate ne vedem la Silva intr-o zi sa vorbim despre probabil cel mai frumos club din lume (Barcelona) in probabil cel mai plin de minoritati oras din lume ( TG Mures) :)

daca n-ar fi vremea asta... :capu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy