Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Hello Lads


AlexandruH

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur

Religia presupune ceva mai mult decat ceea ce percepi tu.

Si tind sa cred ca tu percepi destul de putine dar asta-i doar a mea parere. Imi voi cere scuze mai incolo daca ajung la alta concluzie.

Hai noroc!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Nu glumeam. Iar daca mai comentezi mult, iti dau ban direct.

Vezi ca deocamdata suntem la aia doi timpi.

ciudat ca io n-am facut misto de nimeni ...in fine daca voi va credeti mai superiori si luati pe sus pe care vreti e partea a 2-a

Religia presupune ceva mai mult decat ceea ce percepi tu.

Si tind sa cred ca tu percepi destul de putine dar asta-i doar a mea parere. Imi voi cere scuze mai incolo daca ajung la alta concluzie.

Hai noroc!

da, ca sa fie religie poate ca trebuia sa devin fotbalist dar nu a trebuit sa renunt din mai multe lucruri chiar la ce adoram pe lumea asta (fotbalul)

Asa ca voi ramane doar un talent pierdut si atat...mda si un suporter(care chiar nu ma incalzeste cu nimic)

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Hai frate ca deja esti penibil. Crezi ca esti interesant ca stii echipe din Anglia? Daca ma intrebai frumos si dc tin cu fiecare era mai interesant. Si da sa stii ca tin mai ales cu Forest si Spurs mah baiatule si nici nu stii cat de bine m-am simtit dupa semifinala cupei ligii Spurs - Gunners. Dar nah tre sa fi tu ala interesant si sa comentezi...ca parca tu ai inventat fotbalul. Nu tin cu 10 echipe doar cu Dinamo de aici si doar cu echipele britanice prin Europa(si sa-ti nu-ti spun cat de scarba mie de ce e prin campionatu nostru...la cate blaturi se fac, si te intreb ...iti place?!

semifinala aia mi-a placut si mie. tari yids astia.

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Mah baiatule, n-ai lipsii tu mai bine? :D

Nu am chef sa intru in polemica cu tine, nu te-am facut penibil si nici nu cred ca te-am jignit cumva. Am glumit doar pe seama faptului ca ai 100 de echipe preferate, atata tot. Poti sa pricepi aluzia sau poti sa te ratoiesti in continuare la mine, nu ma deranjeaza.

Stiu cat de scarba tie de campionatul romanesc, apreciez ca tu nu esti ca aia de pe net care nu stiu sa scrie, dar aici nu e un concurs de gramatica -_-

Putem sa discutam in continuare despre Tricky Trees, eu nu sunt ranchiunos (rrrright).

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
ciudat ca io n-am facut misto de nimeni ...in fine daca voi va credeti mai superiori si luati pe sus pe care vreti e partea a 2-a

"Superior" nu suporta grad de comparatie. Nu poti fi "mai superior", "mai putin superior" sau "extraordinar de superior". Dar cum s-a mai spus, aici nu e concurs de gramatica.

In rest, peace! V

Link to comment
Share on other sites

"Superior" nu suporta grad de comparatie. Nu poti fi "mai superior", "mai putin superior" sau "extraordinar de superior". Dar cum s-a mai spus, aici nu e concurs de gramatica.

In rest, peace! V

mda, asta am mai auzit-o dar se intampla sa mai greseti, totusi nu suntem roboti. Stiu regula aia dar repet, se mai intampla

Link to comment
Share on other sites

Am glumit doar pe seama faptului ca ai 100 de echipe preferate, atata tot.

n-am 100 de echipe...e una Dinamo de aici din tara si din strainatate imi plac Nottm Forest, si mai simpatizez cu Tottenham si ca tot imi place campionatu englez am mai zis din ligi mai inferioare ce echipe imi plac. Ceva e sa fie de suflet si ceva e sa-ti placa sau sa simpatizezi(sunt sentimente total diferite)

Numai bine :bere

voi aveti FM-ul original?

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
n-am 100 de echipe...e una Dinamo de aici din tara si din strainatate imi plac Nottm Forest, si mai simpatizez cu Tottenham si ca tot imi place campionatu englez am mai zis din ligi mai inferioare ce echipe imi plac. Ceva e sa fie de suflet si ceva e sa-ti placa sau sa simpatizezi(sunt sentimente total diferite)

Numai bine :bere

voi aveti FM-ul original?

:( Deja Tomesco incepuse sa te aprecieze :(

Link to comment
Share on other sites

voi aveti FM-ul original?

Auzi... zi-mi si mie te rog de unde ai luat cracku' pentru 8.02. Dar vezi sa nu vada baietii astia ca mi-l dai ca astie E invidiosi pe tine ca tu n-ai dat bani pe joc. Numai fraierii PLATESTE sa cumpere jocul original.

Link to comment
Share on other sites

20% si de la mine. ca e oferta pt intrebari impertinente.

ma descurc excelent. In 2 zile am strans 40% pt NISTE REGULI VENITE DIN BURTA!!! e ok

sau sa zic cum gandesti tu?! "yes ...I'm the boss who am I?!...Yeah The god damn boss and I can do whatever I want"

am intrat aici nu ca sa vb cine stie ce...am zis sa doar ma prezint ca asa e frumos si (aproape) toata lumea imi sare in cap. Ca vezi doamne voi aveti 2zeci si multi de ani...nah multi inainte si multa sanatate

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
ma descurc excelent. In 2 zile am strans 40% pt NISTE REGULI VENITE DIN BURTA!!! e ok

sau sa zic cum gandesti tu?! "yes ...I'm the boss who am I?!...Yeah The god damn boss and I can do whatever I want"

am intrat aici nu ca sa vb cine stie ce...am zis sa doar ma prezint ca asa e frumos si (aproape) toata lumea imi sare in cap. Ca vezi doamne voi aveti 2zeci si multi de ani...nah multi inainte si multa sanatate

multi inainte si tie ....... :B:

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
sau sa zic cum gandesti tu?! "yes ...I'm the boss who am I?!...Yeah The god damn boss and I can do whatever I want"

Neah, el nu gandeste asa. Nu gandeste in engleza, pot sa iti zic asta sigur.

Si nu mai pune la suflet ca ai 40%, ca o sa ai si 80% in curand - garantat 100%!

Link to comment
Share on other sites

Auzi... zi-mi si mie te rog de unde ai luat cracku' pentru 8.02. Dar vezi sa nu vada baietii astia ca mi-l dai ca astie E invidiosi pe tine ca tu n-ai dat bani pe joc. Numai fraierii PLATESTE sa cumpere jocul original.

poi n-am instalat patch-ul 8.02 ca n-am nici crack-ul sincer(am versiunea 8.0.) Dar acu ceva pt asa-zisii "ME" never cheat:da e simplu sa platesti jocuri online sau jocuri originale cand ESTI PE BANII TAI!!! la 26-28 de ani la cat aveti voi...da ce sa zic eu care deabea am inceput faculta si nu lucrez inca....de unde D`zeul meu 1 mil si ceva pe UN joc?! dati-mi voi si ma jur ca mi-l iau

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy