Jump to content

Welcome to FMRo Forum - Football Manager Romania

Welcome to the official forum of the Romanian Football Manager community.

Like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of FMRo Forum - Football Manager Romania by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

If you don't want to create an account on our forum, you are free to join us on our other social media accounts:

- Facebook Page: https://www.facebook.com/FMRo.ro

- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/fmromania

- Twitter: https://twitter.com/fmro

- Discord: https://discord.com/channels/703942749522755616/703942749992517655

- Instagram: https://www.instagram.com/fmro.ro/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgZCAQazHOyY_9nMspXLnvg

IMPORTANT: In order to complete your registration, a valid e-mail address is required, since we will be sending you there an activation link.


Hello Lads


AlexandruH

Recommended Posts

Salutare TUTUROR!!!

nu stiam ca e si in Romania forum despre manager ...cel putin nu credeam ca sunt atatia jucatori de manager. Recunosc ca seria mea preferata este Championship Manager (preferatul meu e 03-04) si va ramane totdeauna preferatu meu cu toate ca ultimul football manager rupe tot(e extraordinar de fain si sunt sigur ca il voi juca mult timp de acu incolo, ca l-am instalat deabea sapt asta). Ce imi place la fm 08 pe langa cm 08 e ca are mult mai multe optiuni si informatii si e mult mai real(ma refer la match engine) dar tre sa recunosc ca cm 08 au prozone-ul si 3D match engine care sunt tari si ele...in fine. Despre mine pot sa zic ca sunt un fanatic cu fotbalul si ADOR si tara si campionatul Angliei!!! si tot restu Marii Britanii!!! Go Forest and let the game begin

Sper sa ne intelegem ok!!!

PS:Echipe preferate : Dinamo Bucuresti din Romania dar dupa cum am spus ca nu ratez campionatul englez imi plac echipele Nottm Forest (preferata) Tottenham, QPR, Millwall

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Ai uitat Stoke City, Hartlepool, Peterborough, Macclesfield, Bristol City, Boston Utd si Mancheste United! - ultimii neaparat, acolo joaca Cristiano Ronaldo si au si castigat ultimul titlu.

Hai frate ca deja esti penibil. Crezi ca esti interesant ca stii echipe din Anglia? Daca ma intrebai frumos si dc tin cu fiecare era mai interesant. Si da sa stii ca tin mai ales cu Forest si Spurs mah baiatule si nici nu stii cat de bine m-am simtit dupa semifinala cupei ligii Spurs - Gunners. Dar nah tre sa fi tu ala interesant si sa comentezi...ca parca tu ai inventat fotbalul. Nu tin cu 10 echipe doar cu Dinamo de aici si doar cu echipele britanice prin Europa(si sa-ti nu-ti spun cat de scarba mie de ce e prin campionatu nostru...la cate blaturi se fac, si te intreb ...iti place?!

Link to comment
Share on other sites

frate eu iti zic ca de 1 an de cand pot sa vad meciurile din Anglia chiar in fiecare etapa(ca inainte era mai greu cu programele care nu erau pe firmele astea de televiziune ca nu aveau canalele care transmiteau premier league) dar si inainte vedeam meciuri da nu cum vad acu (cel putin 6 meciuri pe etapa) numa din premier ...sa nu spun si din Scotia sau Championship sau Cupa Ligii sau Cupa Angliei...iti zic ca ce e pt mine fotbalul nu cred ca e asa si pt tine, iti zic eu ca nu iubesti tu sportul cum il iubesc eu. Si oricum daca reusesc sa imi indeplinesc visu sa ajung in Anglia iti zic eu ca n-as lipsii de la un meci nici de acasa nici din deplasare (acolo deplasarile sunt de 10 ori mai scurte decat ce e aici cand spre exemplu Poli(echipa orasului meu la care merg la meciuri dar nu pot sa tin cu ea deoarece tin cu Dinamo de cand ma stiu. Nu suporterii aia de duminica sa iti schimbi echipele dupa performantele lor. Cu Dinamo o sa tin TOTDEAUNA si o sa ma bucur si o sa sufar cu restu fanilor adevarati a echipei

Link to comment
Share on other sites

frate eu iti zic ca de 1 an de cand pot sa vad meciurile din Anglia chiar in fiecare etapa(ca inainte era mai greu cu programele care nu erau pe firmele astea de televiziune ca nu aveau canalele care transmiteau premier league) dar si inainte vedeam meciuri da nu cum vad acu (cel putin 6 meciuri pe etapa) numa din premier ...sa nu spun si din Scotia sau Championship sau Cupa Ligii sau Cupa Angliei...iti zic ca ce e pt mine fotbalul nu cred ca e asa si pt tine, iti zic eu ca nu iubesti tu sportul cum il iubesc eu.

auzi, poti sa reformulezi aceasta asa zisa propozitie??

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur

Glumea.

Sunt persoane de pe forumul asta cu care o sa dai piept si care tin cu O SINGURA echipa.

Pentru ca suporter esti atunci cand te dedici unei singure echipe.

Daca explicai frumos, evitam tot scandalul asta.

Si inca un sfat, daca vrei sa mai stai pe forumul asta, incearca sa nu intri in polemici cu cei mai invarsta decat tine sau cu mai multa experienta, ca te pot face sa iei ban in 2 timpi si 3 miscari.

Link to comment
Share on other sites

Eu n-am inteles nimic. Se intelege daca tii cu Milwall, e de la batai.

sincer nu prea tin cu Millwall (mai degraba cu Watford pe care mi-am facut acu 4 sezoane si cont) dar nah sincer imi placea echipa din 2003

si batai ...erau tari doar prin anii '70 - '80. Sincer imi place ca e echipa din Londra dar sincer imi plac la nebunie rivalitatile din Anglia...chiar sunt superbe...si acolo fotbalul e ce e pt mine- o religie

Link to comment
Share on other sites

  • Generaţia de Aur
Glumea.

Sunt persoane de pe forumul asta cu care o sa dai piept si care tin cu O SINGURA echipa.

Pentru ca suporter esti atunci cand te dedici unei singure echipe.

Daca explicai frumos, evitam tot scandalul asta.

Si inca un sfat, daca vrei sa mai stai pe forumul asta, incearca sa nu intri in polemici cu cei mai invarsta decat tine sau cu mai multa experienta, ca te pot face sa iei ban in 2 timpi si 3 miscari.

sincer nu prea tin cu Millwall (mai degraba cu Watford pe care mi-am facut acu 4 sezoane si cont) dar nah sincer imi placea echipa din 2003

si batai ...erau tari doar prin anii '70 - '80. Sincer imi place ca e echipa din Londra dar sincer imi plac la nebunie rivalitatile din Anglia...chiar sunt superbe...si acolo fotbalul e ce e pt mine- o religie

Wtf???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy