Jump to content

Screenshoturi


Mihai

Recommended Posts

  • Generaţia de Aur
1 hour ago, ovidiu10 said:

Mai apare la cineva informatia aia dublata? 3 U21 caps...(e intrun chenar galben). Pare a fi un bug, daca nu cumva e de la vreun custom skin...

@Raulic

pfdbOmw.jpg

Nu e skin custom, e varianta dark a skinului din joc. O sa verific acum si pe cea alba.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Generaţia de Aur
9 hours ago, Muttley said:

E Romania sau FCSB?  :D Niciun alt jucator din campionatul intern.

E destul de clar cu cine am cariera nu ? Am luat eu tot ce e mai bun din Romanica :D + ca restul au plecat din Romania, gen Nedelcearu, Baluta a ratat lotul ...

1 hour ago, kevinluci said:

@Raulic: speram ca macar tu sa scapi de #GE44

Nu stiu care e treaba cu el, eu il tin rezerva la FCSB, Manea joaca titular. Si totusi, in lotul final pentru Euro a ramas Enache si nu Manea, weird.

Oricum lotul a fost degeaba. Am fost in grupa cu Germania, Italia si Turcia. I-am batut pe italieni cu 1-0 dar am luat 3-0 si de la Turcia si de la Germania :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pentru înregistrarea pe acest forum va trebui să acceptaţi termenele de utilizare a forumului disponibile aici: Terms of Use. Acest forum folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența de navigare și a asigura funcționalițăți adiționale. Detalii privind politica de confidenţialitate şi cookies sunt disponibile aici: Privacy Policy